reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Masz rację koła o 1 cm większe (20cm), coś więcej pisze na stronie producenta, ale nie moge się nic doczytać na temat amortyzacji - pisze tylko że jest to nowy produkukt itp.
.... ale tak na zdjęciu niczym się nie róznią zobacz sama :) http://www.pegperego.it/
 
reklama
a czy wiecie może coś o wózkach firmy TAKO???? ja mam zamiar taki zakupić tylko nie mogę sie dowiedzieć jakie one są w użyciu,
 
ja wam powiem jedno wariuje nie wiem już co zrobić!!!! Byłam zdecydowana na Tako model Natalia, albo na Adbora Ring Max są do siebie bardzo podobne jeśli chodzi o wyposażenie tylko Adbor jest na paskach i nie wiem czy to dobre do spacerówki, cenę mają identyczną i w zasadzie nawet wygląd podobny, ale czytam tu o innych wózkach i sama nie wiem. Czyste wariactwo!!!!!!
 
gaga jesli nie musisz zwracac uwagi na wagę wózka to wybieraj taki na duzych pompowanych kołach. Co da pasów to niekoniecznie sprawdzaja się w spacerówce która powinna być troche twardsza od wózka głebokiego - najlepiej jesli ma regulowane zawieszenie (niektóre z pasami tez takie maja)
 
Gazelaczku,my jednak kupiliśmy ślicznego Roana Marite. El- jotów sie nie doczekalismy.Mam nadzieje ze Roan sie sprawdzi,a to okaze sie juz niedługo :) I wcale nie jest taki cięzki!!!
 
reklama
Żużaczku!!! - w piątek razem z żoną wybraliśmy do hipermarketu by pooglądać wózki. Obejrzeliśmy: Maclareny (chyba tak się to pisze), spacerowe Inglesiny, Quinny Zipp, Deltimy, Peg AT i Peg Atlantico. Ten ostatni choć chyba najdroższy - jest najfaniejszy. Po obejrzeniu stwierdziliśmy, że:
- lekki,
- składa się go w 2 ruchach - bardzo łatwo - niestety po złożeniu obawiam się, że nie zmieści się do bagażnika punto,
- szerokie siedzisko, które można regulować,
- duże plastikowe kółka (ogumowane) - przednie kółka z możliwością blokady - po sklepie gdzie jest równa powierznia podłogi wózek jechał sam :),
- duży kosz na zakupy,
ogólnie wózek ten zrobił na nas dobre wrażnie. Niestety nie mogliśmy go porównać z PP A3. W necie wyczytałem, że PP A3 jest trochę węższy niż PP Atlantico. Nie wiem tylko czy jest tam mniejsze siedzisko, czy tylko zbliżono do siebie kółka - wynika to z rysunków obu wózków. Myślę, że napiszę e-maila do dystrybutora PP i dowiem się czegoś więcej.
Pozdrawiam
 
Do góry