reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Cześć dzewczyny!
Mam pytanie, czy któraś z was kupowała albo przymierza sie do kupna wózka Polak sprint. Interesuje mnie ten wózek i chciałabym usłyszeć jakieś opinie o nim. Chciałabym kupić sprinta , ale z gondolą nie z nosidłem, szukałam zdjęć takiego modelu z gondolą na internecie, ale nie znalazłam. Napiszcie co sądzicie o tym wózeczku.
 
reklama
hej! Ja równiez miałam kupic chicco ale wszyscy znajomi którzy uzywali tych wózków i ludzie z forum bardzo mi odradzali ta firme - ze w stosunku do ceny sa słabe.
 
TIILI mam do Ciebie prośbę jak już się nacieszysz tym wózeczkiem ;)
to mogłabyś mi podać jak z jego wysokością gdy jest rozłożony i piękny jak na zdjęciu
z gory dzięki
 
Happytatko - wózek w najwyższym punkcie ma 107 cm. Ja mam aż ;D 160 cm wzrostu,ale wózio prowadzi się super. Jest ogólnie duży i stabilny.

Gaga - tu masz link do tej aukcji,z której ja kupiłam:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52638638.
Ten gościu ma jeszcze inne aukcje z tymi wózkami ale o 10 zł droższe.Jednak to ta sama osoba i nie ma strachu ;) Ja wszystkie szczegóły omówiłam z nim przez Gadu Gadu.Powodzenia.
 
Cześć dziewczynki ja się zastanawiam między Wychamet Breaker a Tako city voyager.Czy któraś z was korzystała z tych wózków i mo 850ogła by mi coś napisać na ich temat.Widziałam je na allegro wychamet kosztuje 640 zł a tako 850zł.Poradzcie!
 
Hej. Weszłam z ciekawości na allegro i rzucił mi sie w oczy wozek: tako city voyayer, i prosze, widze ze cieszy sie on zainteresowaniem :) Ja mam jeszcze sporo czasu do kupna wozeczka, ale ten model bardzo mi sie spodobał :)
 
Widziałam wózek o którym piszecie (tako city voyager) w sklepie i faktycznie wygląda ślicznie. Ale tylko do popatrzenia się na razie ograniczyłam - i oczywiście nie pamiętam ile kosztował, ale naprawdę ładniutki.
 
a my dzis zamowilismy komplet peg perego Atlantico + navetta. jak przyjdzie to napisze dokładnie jaki jest :laugh:
 
reklama
Do góry