reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
WITAM BARDZO SERDECZNIE
Widze ze macie bardzo dobry temat WOZKI NA MEDAL. No wiec tak jestem mama dwojki dzieci mialam do pierwszego dwa wozki a do drugiego mam juz trzeci a planuje kupic jeszcze czwarty
A wiec tak Do pierwszego synka mialam klasyczna wozek z gondola po sciagnieciu gondoli nakladalo sie spacerowke, wozek ten byl praktyczny ale tylko jak gleboki, spacerowka w nim to totalna klapa(firmy wozka nie pamietam). Z tego wzgledu ze spacerowka byla do kitu kupilam inna spacerowke firmy GRACO Byla fajna , duzy kosz na zakupy, rozkladane siedzisko itd
Do drugiego synka juz mialam inny wozek Pierwszy dostalam od siostry Firma ABC-DESIGN model AIR PUMP4 fajny nikt takiego nie maila 4 duzee pompowane kola , duzy kosz na zakupy, mial wszystko ale byl problem wazyl 20kg, nastepny ktory kupilam Firmy JANPOL (ten starszy model) przekladana raczka duze siedzisko, tez fajny ale jak maly zaczal jezdzic w spacerowce i przelozylam raczke tak zeby on widzial byl niestabilny za lekki, ten wozek co mam teraz jest super ma wszystko co mi jest potrzebne Firmy ABC-DESIGN model NOVUS3 najwazniejsze ze jest lekki 11,4kg, duzy kosz na zakupy, przekladane siedzisko, 3 duze pompowane kola, obszerna budka chroniaca przed wiatrem, dobrze wywazony. Cena nowego w sklepie spacerowka+ miekka gondola to 800zl cena nie duza jak na komfort jaki zapewnia sie dziecku i rodzicu. Maly jeszcze troche skonczy dwa lata i z tego wzgledu ale tylko na wyjazdy planujemy kupic spacerokw laske BABY DREAMS model TRAVEL cena ok250zl rozkladana do spania, lekka, pokrowiec na nogi, duza budka mam nadzieje ze tez bedzie sie swietnie sprawowac (PROSZE O OPINIE O TYM WOZKU)
Mam nadzieje ze przydadza sie moje informacje na temat wozkow
Wszelkie pytania prosze kierowac na gg chetnie odpowiem

POZDRAWIAM niezdecydowanych rodzicow

P.S. wyslalam zdjecia wszystkich wozkow ktore mialam ten trzykolowy jeszcze mam ale na wiosne planuje go sprzedac
 

Załączniki

  • Nowy-4.jpg
    Nowy-4.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 89
  • C.jpg
    C.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 50
  • wozek2.jpg
    wozek2.jpg
    59,8 KB · Wyświetleń: 92
  • F.jpg
    F.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 52
  • Zdjęcie(33).jpg
    Zdjęcie(33).jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 84
Teddy,
dzieki za odpowiedz. mnie sie bardzo podobaja gondole, wiec gdy wreszcie bede potzebowac wozka to wlasnie taki zakupie. wydaje mi sie rowniez,ze gondola jest dobra rowniez na zime, bo ma " ochrone" od wiatru ze wszystkich stron i bude, a spacerowka jest duzo bardziej odsloniona... ale to juz jest sprawa bardzo subiektywna...
pozdrawiam
 
Jak wiekszość z Was miałam Deltima Fokusa gondola+spacerówka+fotelik. Byłam z niego bardzo zadowolona. Cały komplet sprzedałam a teraz od maja wozimy sie Inglesina zippy.
Gondola super duża, montaż fotelika na podwoziu bardzo przydatna, dobrze sie prowadził.
Deltim był troche cieżki, choć i tak jeden z lżejszych na rynku (mieszkam na III pietrze :no: ). Dodałabym mu tylko skrętne przednie koła - bo po doświadczeniach z Inglesina widze, że to fajna i praktyczna sprawa.

Co do spacerowej Inglesiny też jestem zadowolona: lekka, zwinna, składam i rozkładam jedną reka. Tylko kolor wybrałam pomarańczowo-bezowy :baffled: - sam kolor bardzo mi sie podoba ale tu już synek grzecznie nie siedzi, ciągle coś je itp., więc gdy nadejdą chłodne dni muszę uprać siedzisko. I jeszcze zima czeka mnie test śpiworka, który jest w tych samych kolorach i pewnie bedzie ciągle ochlapany błotem:szok: . Ale co tam za to prezentuje sie super ;-) .
 
a ja polecam x landera xa. jeste swietny. teraz jeszcze ma regulowany podnozek i szersza gondolke. generalnie x landery sa zerzniete z quinny (gondle x lander mozna zamontowac na stelazy speedi xs).

inne x landery prowadza sie dosc ciezko, zwlaszcza ze starszym dzieckiem. faktycznie siedzisko spacerowki i regulacja oparcia opiera sie na paskach, ale to rozwiazanie z quinny i nic sie z tym nie dzieje. poza tym po pewnym czasie dochodzi sie do wprawy i mozna regulowac jedna reka...

generalnie nie polecam wozkow trojkolowych - sa mniej stabilne. no i wiekszosc podjazdow jest skonstruowana na 4kola ;-) nierowne osie jak w xa sa super!

pamietajcie tez o skretnych kolach!

i blagam! dziewczyny, nie wozcie maluchow w fotelikach samochodowych! to jest tylko opcja na jazde po sklepie czy przy trnasporcie na trasie dom- auto! pozycja dziecka w foteliku ma je chronic przy wypadku, zo nie znaczy, ze jest to pozycja najlepsza dla malenkich pleckow!!!
 
i blagam! dziewczyny, nie wozcie maluchow w fotelikach samochodowych! to jest tylko opcja na jazde po sklepie czy przy trnasporcie na trasie dom- auto! pozycja dziecka w foteliku ma je chronic przy wypadku, zo nie znaczy, ze jest to pozycja najlepsza dla malenkich pleckow!!!

podpisuje sie pod tym calym sercem.....
 
A ja mam okazję jeżdzić peg perego A3 i uważam że jest super.
Chyba njlepiej się prowadzi z wózków 8 kołowych.

bardzo lekki, mozna pchać 1 ręką
pełna raczką - super sprawa - nie polecam z dwoma rączkami (nie wygodne)
dość łatwo poknuje małe wyboje (na większych można połamać koła jak we wszystkich wózkach z podwójnymi kołami)
dość obszerny i długie siedzisko

Brak tylko możliwości przełożenia siedziska przód tył.

Można przestawić budę kupić nosidełko - gondolkę i mieć głębokąwersję.
 
Nie polecam parasolki Tako z 2 rączkami i przednim panelem
- sztywna
- cięzko się prowadzi bo na każdym krawęzniku koła wykręcają się i blokują
- w porónwniu z peg perego A3 to jak przesiąść się z malucha do opla:no:


nie polecam
Deltima Vojagera bo jest
bardzo ciężki + dziecko - nie do upchania (siedzisko ma długość krutszą niż w peg peregpo A i już roczny maluch się nie mieści
 
reklama
Aha i wózki z nie pełną rączką są fatalne do prowadzenia
i siedzisko tylko przodem do kierunku jazdy też, bez względu na wiek dzidzi bo w czasie wiatru wieje na dziecko - a jak wiadomo dzidziuś ciekawy świata wcale nie ma ochoty leżeć tylko obserwować, tak było z siostrzenicą z moją córką. A o zimie już nie wspomnę.....


Wózek powinien być przeładany przód - tył. Niewiem dlaczego tak mało producentów robi takie wersje, w sumie nie ma w czym wybierać lub np dlaczego parasolki nie mają pojedyńczych kół?? o ile wygodniej woziłoby się maluszka?
 
Do góry