reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

aniaw pisze:
Nie mogę się zgodzić z opinią o wózku DELTIM PREMIER.Mam go już ponad dwa lata wóaek jest super i cena przystępna.Jego zalety to :oparcie w gondoli + pasy w niej, skrętne kółka to tylko pożytek, ponieważ gdy synek zrobił sie większy a co za tym idzie cięższ wózek łatwo się prowadzi, nie trzeba używać dużo siły.Moim zdaniem jest naprawdę godny polecenia.Do stelażu spacerówki nożna przymocować foteli samochodowy za pomocą adaptera.Jest to bardzo przydatne gdy się jedzie na zakupy.Wracając do gondoli jest super na zinę i na lato,dzięki pokrowcu chroni dziecko przed warunkami atmof.Mój synek przejechał w gondoli casła zimę i lato.Jest naprawdę duża w porównaniu z innymi gondolani.Spacerówka też jest ok.Ma długi regulowany podnóżek,szerokie i głębokie siedzisko,oparcie też jest ok.Wózek przejechał dużo kilom.,śmiejemy się z mężem ,,,,,ze ma większy przebieg niż nie jedno auto dwu letnie.Teraz dopiero coś zaczęło się dziać z hamulcem iprzednim jednym kółkiem ale tak twierdze, że wózek spisał się na medal.Jest naprawdę godny polecenia.Jestem pewna ze przy drugim dziecku dokonam takiego samego wyboru jeżeli chodzio o pierwsze 4 kółka mojego dziecka.Ach zapomniałam dodać żę materiał jest zdejmowany w gondoli i spacerówce ,dzięki temu można go bardzo łatwo wyprać.Metalowy kosz też jest bardzo wytrzymały potrafi uwieź dwie zgrzewki wody mineralnej:)Pozdrowienia i mam nadzieję ,że komuś pomogę przy tym trudnym wyborze
 
reklama
witam.
posiadam od półtora roku polak orion. do tej pory sprawował się super. z samochodem nie miałam zadnego problemu, bo kupiliśmy kombi :-).
ale ostatnio zaczął skręcać w lewo, dość intensywnie. prowadzenie jako spacerówki staje się brdzi uciążliwe. nie wiem czy powinnam go opchnąć czy zostawić dla potencjalnego , drugiego potomka. czy może kupić kolejny, spacerowy. w kazdym razie przez 1,5 roku był ok. teraz jest do du....y.
pozdrawiam!
magda
 
Witajcie
Na tym watku jestem po raz pierwszy i chce podzielic sie z wami moja opinia na temat swojego wozka. Od niedawna jestem posiadaczka wozka ABC DESIGN NOVUS 3. Jest to wozek klasy A. Jestem z niego bardzo zadowolona i spelnia on moje oczekiwania.
Ma duze obszerne siedzisko, ktore mozna przelozyc tak zeby dziecko widzialo mame lub droge ktora jedzie, duze pompowane kola, obszerna budke, duzy kosz na zakupy,regulowany podnozek, regulowana raczke do prowadzenia wozka, pieciopunktowe pasy bezpieczenstwa. Wozek jest lekki wazy ok11,5 kg.
Przy drugim dziecku mialam juz trzy wozki ale ten jest najlepszy
POLECAM
 

Załączniki

  • Zdjęcie(33).jpg
    Zdjęcie(33).jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 188
My od wczoraj jesteśmy posiadaczami wózka Deltim Premier i jesteśmy zadowoleni  ;D
Poczytałam i stwierdziłam że jak Liwia urodzi się w połowie wrzesnia to musi być wózek z dużą gondolą i taki jest Premier
Deltim Premier










;)
 
dziewczyny jak to jest z kółkami i wertepami?
chiałam zakupić quinny buzza , on ma duże pompowane koła z tyłu i mniejsze piankowe z przodu.
da rade w lesie np czy na sniegu?
dzidzia urodzi się w grudniu więc bedą spore śniegi :)

buzka
 
Rzeczywiście uśmiać się można z Was kobiety!!!!! Ja miałam
Driver 4 XL
przez półtora roku służył mi bez awaryjnie!
Sprawa hałaśliwej budki:  pod materiałem jest REGULACJA wystarczy  lekko przekręcić nakrętkę na śrubie i po hałasie,
hamulec wymaga NASMAROWANIA smarem i po krzyku,
w wersji 3 kołowej istnieje możliwość BLOKOWANIA kół  jednym ruchem palca(góra dół)!
Folia przeciwdeszczowa zakrywa tyle ile trzeba reszta nie chłonie wody!
RĄCZKI się nie przekłada tylko całe siedzisko lub gondolę i to bardzo łatwo.
Materiał się ściągał bo był założony tyłem do przodu(głowa w nogach)!
A do bagażnika chowamy sam stelaż(skody Felicji), dziecko w foteliku wkładamy do samochodu przypinając pasami!
 Pozatym wózek ten posiada w standardzie moskitierę i zaślepki na ośki po zdjęciu kół oraz wiele fajnych choć nie zawsze potrzebnych akcesoriów do kupienia wedle uznania!
Pośmiejmy się teraz razem,że te dwa tysiaki taką kryją tajemnicę...
 
naja pisze:
pomyślałam, że tak będzie wygodniej, jesli osobno potraktujemy to, co warto i to, czego byśmy po raz drugi na pewno nie kupiły.

ja z cała pewnością uważam za kolosalny niewypał wózek Impast Driver 3XL.

ciężki okropnie!! i zajmuje dużo miejsca w bagażniku - miałam problemy, żeby go w hondzie accord upchać, a to nie jest mały samochód.

bardzo głośno składa się budka. początkowo młody budził mi się po każdej takiej operacji. teraz nieco przywykł, ale nie jest to żaden komfort.

poza tym w  wersji spacerówkowej, w rozłozonej pozycji ta budka raczej słuzy ku ozdobie, a nie chroni przed słonkiem.

baaardzo ciężko przypina się przykrycie, czy jak to nazwać, słowa mi brak :) a przy odpinaniu już udało mi się wyszarpnąć kawałek materiału, bo jak już się to zainstaluje, to raz na jutro.

do tego w gondoli wyłaził mi materiał.

folia p-deszczowa nie nadaje się nawet do skomentowania. workiem mogłabym przyryć z tym samym efektem.

no i nie ma przekładanej rączki, na co nie zwróciłam uwagi i sama jestem sobie winna, bo ciągnąć go tyłem nie da się, żeby dziecka słońce nie raziło. trzy kółka to uniemożliwiają.

i właściwie wśród jego zalet wymieniłabym tylko te trzy koła, bo dla mnie to wygoda. gdyby jeszcze tylko do przednich i do tylnych nie były potrzebne dwie różne pompki   ;D

do tego coś tam w kole rozleciało mi się po jednym dniu uzywania. wymienili, ale kłopot był.

acha, i hamulec się psuje ;)

no, to by było na tyle. dziecko śpiące, ale dało mi sie wyżyć :)

podsumowując - ja bym tego nie kupiła po raz drugi. za dużą cenę duża kicha.




Rzeczywiście uśmiać się można z Was kobiety!!!!! Ja miałam
Driver 4 XL
przez półtora roku służył mi bez awaryjnie!
Sprawa hałaśliwej budki:  pod materiałem jest REGULACJA wystarczy  lekko przekręcić nakrętkę na śrubie i po hałasie,
hamulec wymaga NASMAROWANIA smarem i po krzyku,
w wersji 3 kołowej istnieje możliwość BLOKOWANIA kół  jednym ruchem palca(góra dół)!
Folia przeciwdeszczowa zakrywa tyle ile trzeba reszta nie chłonie wody!
RĄCZKI się nie przekłada tylko całe siedzisko lub gondolę i to bardzo łatwo.
Materiał się ściągał bo był założony tyłem do przodu(głowa w nogach)!
A do bagażnika chowamy sam stelaż(skody Felicji), dziecko w foteliku wkładamy do samochodu przypinając pasami!
 Pozatym wózek ten posiada w standardzie moskitierę i zaślepki na ośki po zdjęciu kół oraz wiele fajnych choć nie zawsze potrzebnych akcesoriów do kupienia wedle uznania!
Pośmiejmy się teraz razem,że te dwa tysiaki taką kryją tajemnicę...
 
Odradzam wozek Tako City Voyager.....ciezki jak cholera, by wsadzic go do bagaznika najlepiej miec vana lub jakis combi. Dziewczyny moze wielofunkcyjny ale ze wzgledu na wage sprzedałam go, nie wyobrazam sobie zima targac ten wozek po schodach do domu.
Cały wozek wazy 20kg + dzidzia - MASAKRA
ODRADZAM
 
Moje dzidzio również urodzi sie w zimę, bo w styczniu
nie wiem jaki wózek wybrać, ogladam, czytam -ale to nie to samo co praktyka. Poza chciałabym gondolę duża, aby dzdizuś troszke w niej pojeździl
Proszę o opinie, Pozdrawiam
 
reklama
sugarspunsister pisze:
dziewczyny jak to jest z kółkami i wertepami?
chiałam zakupić quinny buzza , on ma duże pompowane koła z tyłu i mniejsze piankowe z przodu.
da rade w lesie np czy na sniegu?
dzidzia urodzi się w grudniu więc bedą spore śniegi :)

buzka

ja mam buzza ale jeszcze nie jezdzialm nim zima! to male kolo z przodu nie jest piankowe tylko kalczukowe. po piachu nad morzem kiepsko wiec mam nadzieje ze po sniegu bedzie dobrze! wozek jest super ja polecam goraco!!!!!!!
aha a po lesie daje rade!
 
Do góry