reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

nie polecam
Deltima Vojagera bo jest
bardzo ciężki + dziecko - nie do upchania (siedzisko ma długość krutszą niż w peg peregpo A i już roczny maluch się nie mieści
No cóż nie zgodzę się do końca. Ciężki jest to fakt, ale są cięższe wóżki (Mutsy) i mnie akutar dobrze się prowadzi z dzieckiem - Olek już waży ponad 8kg - czasem nawet muszę jedną ręką i jakoś idzie mimo braku skrętnych kólek i innych bajerów. Po drugie: zdecydowałam się na niego m.in. dlatego, ze może go użytkowac nawet trzylatek jeśli jest taka konieczność. Moj trzyletni bratanek jeszcze z niego okazjonalnie korzysta a do drugiego roku życia ten wózek był w ciągłym użytku. Jakoś nie widzę, żeby Maks się nie mieścił a do małych nie należy. Fakt, ze Peg Perego nie widziałam i może gdybym widziała to miałabym porównanie, ale roczniak napewno się mieści. ;-)
 
reklama
Witam Serdecznie -zakupiłam Wózeczek Od "super Sprzedawcy W Allegro"-koliber761.doradził Mi Tani Wózeczek W Kwocie 680 Zł.jestem Bardzo Zadowolona Po Pierwsze Dlatego ,że Wózek Nie Jest Drogi Po Wtóre Dlatego ,ze Jest Bardzo Funkcjonalny -
Gość Jest Ekstra-odradził Mi Zakup Bardzo Drogiego Wózeczka -o Którym Pani Pisze -powiedział Wprost I Bez Owijania W Bawełnę
"za 9 M-cy Spotkamy Się I Wymieni Pani Wózeczek Na Spacerowy "ponieważ Wszyscy Tak Czynią
W Związku Z Czym Nie Opłaca Się Pani Kupować Drogiego Wózka ,który I Tak Po Okresie Kilku Miesięcy Należy Wymienić"
Obecnie Namawia Mnie Na Spacerówkę -i Wszystkie Gwiazdy Na Niebie Wskazują ,że Zakupię U Niego Następny Model Tym Razem Retrusa .
Ze Słów Które Powiedział Wynika ,że Generalnie W Europie Dużym Powodzeniem Cieszą Się Polskie Wózki-i Trzeba Je Kupić Ponieważ Nigdzie Na świecie Nioe Wynaleziono Bardziej Funkcjinalnych Wózków Niż Przekładana Rączka (głęboko Spacerowych) Oczywiście
Są Bardzo Dobre-wózeczek ładuję Do Bagażnika ,spokojnie Wjeżdżam Do Windy ,wchodząc Do Sklepu Zabieram Dziecko W Nosidle ,jestem Oczarowana Sprzedawcą .
Bardzo Uczciwy Człowiek-nawet Odradził Wózek Z Tych Które Wystawia.
 
Witam Serdecznie -zakupiłam Wózeczek Od "super Sprzedawcy W Allegro"-koliber761.doradził Mi Tani Wózeczek W Kwocie 680 Zł.jestem Bardzo Zadowolona Po Pierwsze Dlatego ,że Wózek Nie Jest Drogi Po Wtóre Dlatego ,ze Jest Bardzo Funkcjonalny -
Gość Jest Ekstra-odradził Mi Zakup Bardzo Drogiego Wózeczka -o Którym Pani Pisze -powiedział Wprost I Bez Owijania W Bawełnę
"za 9 M-cy Spotkamy Się I Wymieni Pani Wózeczek Na Spacerowy "ponieważ Wszyscy Tak Czynią
W Związku Z Czym Nie Opłaca Się Pani Kupować Drogiego Wózka ,który I Tak Po Okresie Kilku Miesięcy Należy Wymienić"
Obecnie Namawia Mnie Na Spacerówkę -i Wszystkie Gwiazdy Na Niebie Wskazują ,że Zakupię U Niego Następny Model Tym Razem Retrusa .
Ze Słów Które Powiedział Wynika ,że Generalnie W Europie Dużym Powodzeniem Cieszą Się Polskie Wózki-i Trzeba Je Kupić Ponieważ Nigdzie Na świecie Nioe Wynaleziono Bardziej Funkcjinalnych Wózków Niż Przekładana Rączka (głęboko Spacerowych) Oczywiście
Są Bardzo Dobre-wózeczek ładuję Do Bagażnika ,spokojnie Wjeżdżam Do Windy ,wchodząc Do Sklepu Zabieram Dziecko W Nosidle ,jestem Oczarowana Sprzedawcą .
Bardzo Uczciwy Człowiek-nawet Odradził Wózek Z Tych Które Wystawia.


a mi to niestety wyglada na autoreklame sprzedawcy wozkow :confused2:
spojrzcie w allegro na uzytkownika Quins1 - tutaj pisze, ze juz kupil/a wozek u koliber761 i teraz zastanawia sie (dopiero zastanawia) nad kupnem Retrusa - a na allegro ma wlasnie kupiony ten wozek i tylko ten, a na dodatek jest swiezo zarejestrowanym uzytkownikiem, ktory pol godziny przed napisaniem tego posta wystawil pozytywny komentarz za kupno Retrusa...
moze sie myle, ale niestety wyglada mi to na "falszywa" aukcje....to co pisze Quins1 nijak nie zgadza sie z jego historia aukcji na allegro :no:
 
>>>>generalnie nie polecam wozkow trojkolowych - sa mniej stabilne.

A skad wiesz? mialas? czy slyszalas ze sa zle? ;-)

Ja tam polecam X-landera XT trojkolowego oraz wszelkie trojkolowce. Nie trzeba podbijac jak sie chce skrecic, cos ominac, no i mozna zawrocic w miejcu, np w sklepie osiedlowym pomiedzy polkami, no i sa lzejsze.
 
Witam bardzo serdecznie
dawno nie bylo mnie na tym poscie ale caly czas go sledze i czytam wasze opinie i musze przyznac sie ze ja tez jestem posiadaczka wozka trzykolowego firmy ABC-DESIGN model NOVUS 3 i szczerze sie przyznam ze w zadnym innym wozku nie wyobrazalabym wozic dziecko, a co do stabilnosci to twierdze ze sa to wozki bardziej stabilne niz wozki na paskach lub sztywnym zawieszeniu. A jezeli ktos nie wierzy to musi kupic i wyprobowac a nie twierdzic ze sa niestabilne.
Pozdrawiam wszystkich
 
Witam serdecznie!!

Ja wprawdzie interesuję się wózkami na razie tylko "teoretycznie", ale chętnie czytam o nich wszystkie publikacje i opinie :-) .
Wyczytałam na tym forum, że któraś z mam znalazła informację na temat wózka Espresso Inglesiny, że jest przeznaczony dla dzieci do wagi 11kg. Ponieważ bardzo podoba mi się ten wózek, a i cena jest jeszcze jako-taka, to poszukałam z ciekawości potwierdzenia tej informacji, bo nie bardzo chciało mi się wierzyć. I znalazłam w instrukcji obsługi na stronie producenta, że jest on przeznaczony dla dzieci do wagi do 15 kg (http://www.inglesina.com/fileindexed/product/item/file0008321.pdf). I teraz to on już mi się jeszcze bardziej spodobał. A może przy okazji komuś pomogę tą uwagą...
 
my wozimy dupkę x-landerem xt, narazie w gondolce, i jak narazie rewelacja(zalety trójkołowca wyminione są juz niżej)!! wada - duży jest jak sie go poskłada.....więc trzeba miec duży bagażnik w samochodzie, zobaczymy jak się spisze spacerówka, ale to chyba dopiero na wiosnę :-D
 
>>>>generalnie nie polecam wozkow trojkolowych - sa mniej stabilne.

A skad wiesz? mialas? czy slyszalas ze sa zle? ;-)

Ja tam polecam X-landera XT trojkolowego oraz wszelkie trojkolowce. Nie trzeba podbijac jak sie chce skrecic, cos ominac, no i mozna zawrocic w miejcu, np w sklepie osiedlowym pomiedzy polkami, no i sa lzejsze.

mialam. z tym podbijaniem to akurat nie kwestia 3kol tylko tego, zeby przednie byly skretne. xa tez wszedzie wykrecisz, a jest duzo bardziej stabilny od xt.

nie wiem jakim cudem xa zajmuje duzo miejsca w bagazniku:surprised: moj wchodzi do clio, takze z gondola...
 
reklama
Do góry