reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

My też na 99% zakupimy MUTSY 4RIDER. Urban rider też braliśmy pod uwagę, zwłaszcza mężusiowi bardzo podobała się ta skrętna oś. Jednak po przejażdżce po sklepie, stwierdziłam, że ciężko się takim wózkiem manewruje i ja jednak stawiam na skrętne kółka :tak:. Poza tym, sam stelaż jest 4 ridera jest nieco lżejszy od Urban ridera.
 
reklama
My w dalszym ciągu zastanawiamy się czy MURA 4 czy MUTSY 4rider. Niestety nie mamy kiedy jechać do sklepu porównać te dwa modele.

Mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu decyzja zapadnie :-)



 
My byliśmy dzisiaj w hurtowni i w sumie przekonalam sie do polskich wozkow, praktycznie od poczatku chcialam x-lander xa, ale pan w hurtowni pokazywal mi przerozne modele podobne do x-lander, a tansze dwukrotnie, wiec chyba nastepnym razem zdecydujemy sie na ktorys z nich :-)
 
wyciągnęłam dziś męża do hurtowni i pooglądałam te wózki
i cholera zgłupiałam już zupełnie - mutsy urban faktycznie kijowo się prowadzi, dużo fajniej 4rider
ale... czy nie wydaje się wam że ma za płytką spacerówkę???

zastanawiam się nad xlanderem, w sklepie spacerówki wyglądały fajnie, głębokie i dobrze się prowadziły, poza tym jutro ma być jakaś promocja na nie
i teraz się zastanawiam - może gondolę roana i spacerówkę xlandera...

-------
poszukaliśmy w necie informacji i chyba nam sprzedawcy pokazali nie tę spacerówkę co trzeba, bo w opisach do 4rider jest że głębokość siedziska jest regulowana, a ta którą oglądaliśmy nie była :-(
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny,
ja zdecydowałam się na Mutsy4ridera, chociaż przez jakiś czas zastanawiałam się nad Maxi Cosi Mura 4 i Teutonią. Mutsy jednak jest bardzo zwrotny, ma duże pompowane koła i bardzo fajną spacerówkę, dużo głębszą niż Mura4.Udało mi się kupić wózek na allegro.
Na razie testuję go w domu, ale nie mogę już się doczekać kiedy wywiozę mojego synka na spacer tym wózeczkiem.
Bardzo ważna przy wyborze wózka była dla mnie montowana w dwie strony spacerówka. Kiedyś na ulicy widziałam, jak dziecko prawie całe wychylało się, żeby zobaczyć mamę, trzymało się tylko nózkami na pasach. Nie chciałabym, zeby moj synek musiał robić takie akrobacje.
Pozdrawiam :-)
 
alija, powiedz mi proszę czy to siedzisko do spacerówki 4rider ma faktycznie regulowaną głębokość - bo to co było w sklepie nie miało a w necie piszą że ma i my z mężem doszliśmy do wniosku, że nam pokazali jakąś inną spacerówkę...
z góry dzięki :-)
 
My byliśmy dzisiaj w hurtowni i w sumie przekonalam sie do polskich wozkow, praktycznie od poczatku chcialam x-lander xa, ale pan w hurtowni pokazywal mi przerozne modele podobne do x-lander, a tansze dwukrotnie, wiec chyba nastepnym razem zdecydujemy sie na ktorys z nich :-)

Alicja podaj jakieś nazwy.... firmę, markę.... cokolwiek.... Bo ja też jestem za polskim wyrobem ale cały czas szukam....
 
reklama
Ja wciąż jestem przed trudnym wyborem i wózek chyba kupie jak maluch będzie na świecie:) Oglądałam kilka modeli i najbardziej podobają mi sie wózki coneco. Zastanawiam sie nad V4 coneco, albo barracuda coneco. Moze któras z Was rozważa taki zakup?Ciekawa jestem Waszych opini. Podaje dwie stronki na których sa dosyc fajnie przedstawione.
Wózek głęboko-spacerowy V4 firmy Coneco
Wózek uniwersalny Barracuda Coneco
 
Do góry