reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki

Sisay ja co prawda doświadczeń nie mam, ale to sa super wózeczki, sama najpierw chciałam emme kupić ale w końcu stanęło na teutoni
 
reklama
Ja przy pierwszym dziecku miałam BEBECARA i był super poza tym że był strasznie ciężki i spacerówka tylko w jedną stronę. Ale tak to same plusy . Skrętne koła rewelacja.
Teraz zastanawiam się nad QUINNY BUZZ 3 lub 4 .
 
Kleo - wózeczki są super! oglądaliśmy je z małżem wielokrotnie bo bardzo się nam podobają - wyglądają wprawdzie trochę jak czołgi dla dzieci bo są dość masywne - ale naprawdę fajne i wygodne. Taka..,,. dobra szwajcarska jakość. No... może materiał mógłby być fajniejszy bo w dotyku jest dość sztuczny. Ale... gdyby nie fakt, że po złożeniu te wózki (a szczególnie ten 6 kołowe) są dość szerokie, to pewnie bysmy go kupili. Dla nas ważne są jednak wymiary po złożeniu i łatwość składania bo będziemy codziennie przemieszczac się z wózkiem. No i komplet tego wózeczka - tzn. z gondolą i fotelikiem to ok 3 tys a używanych praktycznie nie ma. 4 kołowy był w promocji w Calineczce na Grochowskiej jakiś tydzień dwa temu.

My byliśmy prawie w 100% zdecydowani już na JANE NOMAD (np. taniewozki-net JANE NOMAD AIR GONDOLA FOTELIK H61 (599396798) - Aukcje internetowe Allegro)aż nagle.. zobaczyliśmy nowość ABC DESIGN CONCORD 6s
(np. http://allegro.pl/item602694859_abc_design_condor_4_gondola_gratisy.htmli ... znowu mamy mętlik w głowach. Ale po świętach ostateccznie podejmujemy decyzję i kupujemy bo czasu robi się coraz mniej:D.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Goteczka, nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat Herqulesów! Dla mnie też jest ważne jakie wymiary będzie miał wózek po złożeniu, ale przynajmniej ten Razor 4 wydawał mi się w miarę mały, bo ma 84x65x39...Zaczynam szukać wózka, który mi się zmieści w bagażniku i najważniejsza jest dla mnie długość po złożeniu. Jeszcze myślałam o Concord Fusion, jest po złożeniu niewielki. bo ma 77 cm dł, ale niestety ma siedzisko montowane tylko w jednym kierunku, a wolałabym, żeby można je było montować w dwóch kierunkach...
Ja też mam mętlik w głowie, im więcej oglądam, czytam i się zastanawiam, tym mniej wiem.
 
no właśnie jak pisałam kiedyś Concord fusion i jane nomad są prawie takie same - są leciutkie i fajne mają rozmiary po złożeniu ale ich minusem jest siedzisko w jedną stronę.
Właśnie tu jest przewaga Condora który ostatnio odkryliśmy.
Już zaczynam głupieć od oglądania tych wózków!
 
reklama
ABC DESIGN CONCORD - taki wozeczek m iala moja kolezanka. Sprzedala go szybko, ale dlatego,ze byl ciezki i duzy. Dopoki mieszkala pod Warszawa i nie musiala go wsadzac do samochodu i chodzila z dzieckiem na spacery po lasach to jak najbardziej jest ok. W miescie (sklepy , samochod itd)jest nieporezczny. Wiec wybor zalezy od tego do czego chcemy wozek :-) Ja juz wiem ,ze bede miala dwie spacerowki - do lasu na duzych kolach. Taka dostalam uyzwana- nie jest za piekna itp., ale dobrze,ze jest. A drugi parasolke do miasta. Nie widze innego rozwiazania hehe :-) :-) :-)
 
Do góry