reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Sisay ja co prawda doświadczeń nie mam, ale to sa super wózeczki, sama najpierw chciałam emme kupić ale w końcu stanęło na teutoni
 
reklama
Ja przy pierwszym dziecku miałam BEBECARA i był super poza tym że był strasznie ciężki i spacerówka tylko w jedną stronę. Ale tak to same plusy . Skrętne koła rewelacja.
Teraz zastanawiam się nad QUINNY BUZZ 3 lub 4 .
 
Kleo - wózeczki są super! oglądaliśmy je z małżem wielokrotnie bo bardzo się nam podobają - wyglądają wprawdzie trochę jak czołgi dla dzieci bo są dość masywne - ale naprawdę fajne i wygodne. Taka..,,. dobra szwajcarska jakość. No... może materiał mógłby być fajniejszy bo w dotyku jest dość sztuczny. Ale... gdyby nie fakt, że po złożeniu te wózki (a szczególnie ten 6 kołowe) są dość szerokie, to pewnie bysmy go kupili. Dla nas ważne są jednak wymiary po złożeniu i łatwość składania bo będziemy codziennie przemieszczac się z wózkiem. No i komplet tego wózeczka - tzn. z gondolą i fotelikiem to ok 3 tys a używanych praktycznie nie ma. 4 kołowy był w promocji w Calineczce na Grochowskiej jakiś tydzień dwa temu.

My byliśmy prawie w 100% zdecydowani już na JANE NOMAD (np. taniewozki-net JANE NOMAD AIR GONDOLA FOTELIK H61 (599396798) - Aukcje internetowe Allegro)aż nagle.. zobaczyliśmy nowość ABC DESIGN CONCORD 6s
(np. http://allegro.pl/item602694859_abc_design_condor_4_gondola_gratisy.htmli ... znowu mamy mętlik w głowach. Ale po świętach ostateccznie podejmujemy decyzję i kupujemy bo czasu robi się coraz mniej:D.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Goteczka, nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat Herqulesów! Dla mnie też jest ważne jakie wymiary będzie miał wózek po złożeniu, ale przynajmniej ten Razor 4 wydawał mi się w miarę mały, bo ma 84x65x39...Zaczynam szukać wózka, który mi się zmieści w bagażniku i najważniejsza jest dla mnie długość po złożeniu. Jeszcze myślałam o Concord Fusion, jest po złożeniu niewielki. bo ma 77 cm dł, ale niestety ma siedzisko montowane tylko w jednym kierunku, a wolałabym, żeby można je było montować w dwóch kierunkach...
Ja też mam mętlik w głowie, im więcej oglądam, czytam i się zastanawiam, tym mniej wiem.
 
no właśnie jak pisałam kiedyś Concord fusion i jane nomad są prawie takie same - są leciutkie i fajne mają rozmiary po złożeniu ale ich minusem jest siedzisko w jedną stronę.
Właśnie tu jest przewaga Condora który ostatnio odkryliśmy.
Już zaczynam głupieć od oglądania tych wózków!
 
reklama
ABC DESIGN CONCORD - taki wozeczek m iala moja kolezanka. Sprzedala go szybko, ale dlatego,ze byl ciezki i duzy. Dopoki mieszkala pod Warszawa i nie musiala go wsadzac do samochodu i chodzila z dzieckiem na spacery po lasach to jak najbardziej jest ok. W miescie (sklepy , samochod itd)jest nieporezczny. Wiec wybor zalezy od tego do czego chcemy wozek :-) Ja juz wiem ,ze bede miala dwie spacerowki - do lasu na duzych kolach. Taka dostalam uyzwana- nie jest za piekna itp., ale dobrze,ze jest. A drugi parasolke do miasta. Nie widze innego rozwiazania hehe :-) :-) :-)
 
Do góry