reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki

Kobitki moje miłe, a o jakich fotelikach myślicie?? Ja mam dylemacik taki mały bo zastanawiam się czy 0-18 czy podzielić to jednak na 0-9 i 9-18??? Kurcze problem nielada, bo wiem że moje dziecię będzie podróżowało dosyć sporo i koniecznie muszę mieć bazę ISOFIX bo mam w autkuzaczepy do tego. Może macie jakieś doświadczenia?? Cena nie gra większej roli bo nie będę oszczędzała na bezpieczeństwie maleństwa.
 
reklama
Antkowa - to koniecznie daj znac jak juz Twoja pociecha bedzie jezdzic w tym wózeczku. Ja jescze mam duzo czasu jesli chodzi o kupno spacerówki, wiec z checia wysłucham opini :tak::tak::tak::tak:

Gabiaz Co do fotelika, to ja na chwile obecna wstrzymałam sie z wyborem, bo mozliwe ze dostane od kolezanki taki co bedzie pasowac do głebokiego wozka, ktory mam.Akurat z tego fotelika jej synek korzystał tylko w samochodzie dziadków.
Ale tez jakby co to najbardziej jestem za maxi cosi!!!
Widze, ze ty jestes z Mazur. A ja wlasnie bede czesto kursowac z Lenką Warszawa - Mazury, bo tata Lenki wlasnie jest z tej przepieknej krainy i nie cierpi WAW!!! I próbuje mnie tam sciagnac na stałe :-D:-D:-D
 
No ja tutaj wylądowałam przypadkiem, najpierw studia, potem praca a reszta rodzinki na południu. Śląsk i małopolska to moje rodzinne strony, więc musimy mieć dobry fotelik na takie podróże.:-):-)
 
byliśmy dziś z mężem w sklepie z wozkami i dostałam totalnego mętliku w głowie, już byłam zdecydowana na emmaljungę edge a tu teutonia mi w oko wpadła model mistral P, waga w obu podobna, parametry gondolek też, teutonia ma przekladaną rączkę, czego nie ma emmaljunga (na tym podwoziu które chcę), no i o wiele ladniejsze kolory (choć tym sie nie sugeruję), minus teutoni ze nie ma podnoszonego zagłowka w gondolce, a emma ma, pozatym wentylacja w emmie jest dobra, i w standardzie ma więcej gadżetów (osłonkę na nózki, moskitierę), teutonia jest za to ciut niższa, co jest plusem przy spacerówce

jestem pod bramką, na prawdę nie wiem co wybrać:confused:

help
 
Izabell, Stopi - dzięki za info. Jeśli chodzi o wózek, to ja takich drogich jak teutonia nie zamierzam, bo to tylko pół roku ten wózek jest potrzebny.
Mam jednak takie ogólne pytanie, czy w terenie tj. błoto, las, łąka przydają się skrętne kółka?
 
Anyżówka, na trudny teren podobno im większe kółka tym lepsze bo się nie zakopują i raczej nie te kręcone, a jak się ma kręcone to lepiej je zablokować ( to jedna z mądrości pana specjalisty ze Świata Dziecka :-D),
 
reklama
w związku z moimi wczorajszymi rozterkami byłam dziś w sklepie wózkowym i wcale mi to zbyt nie pomogło

pan rozmawial ze mna chyba godzinę, bardzo fachowo o wszsytkim mi opowiedzial, jednak jak sam stweirdził wybór należy do mnie, bo oba wózki są super, i róznią się niuansami, i to ja musze zdecydować na czym mi bardziej zależy:baffled: a ja mam mentlik w głowie

Emmaljunga ma dłuższe siedzisko w spacerówce (o ponad 10 cm), więc będzie mozna dłużej w niej jeździć, ponadto ma podnoszony zagłowek w gondoli, co jest duzym plusem biorąc pod uwagę fakt, że chce jak najdłużej w gondolce pojeździć ze względu na zimę, gondolka jest wentylowana od spodu

Teutonia ma za to przekladaną rączkę, lżejszy fotelik samochodowy (maxi cosi), lepszą wentylację budki, głębszy, choć mniejszy nieco kosz na zakupy, no i ładniejsze kolory (ale to nie jest dla mnie żaden argument)

jak powiedzial pan w sklepie to jak wybierać między volvo a mercedesem:rofl2: masakra na prawdę nie wiem na co postawić nacisk

pozatym ja zamierzam długo korzystać z tej spacerówki, bo z mężem lubimy aktywnie spędzać czas i dzidzię też chcemy do trgo przyzwyczaić, więc parasolka na spacerze w lesie nie zda roli, pewnie kupię parasolkę na zakupy, spacer po mieście, ale na rodzinne wypady tylko spacerówka z wózka trzyfinkcyjnego ze względu na swoje terenowe właściwośći

i co o tym sądzicie???
 
Do góry