reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Wózeczek ładny wielofunkcyjny i jedno co mnie w nim przeraża to te małe kułeczka:szok::szok::szok:jak na nasze drogi!!!A pozatym sama oglądałam ale trzykołowkę z chiccio ale sie wkońcu zdecydowałam na speedi sx bo mi sie plastikowa gondolka nie podoba w chicco a jak mam juz tyle kasy płacic to wo,e sobie wybrać :tak::tak::tak:.Ale każda ma swój gust i wybór :tak:nik ci nie zabroni kupic a ja tylko odpowiadam na pytania i opinie :tak:.


anusia jak dla mnie ten atlantic jest za cięzki dzwigałam w sklepie a gdzie jeszce dziecko?
ja musze akurat na 2 pietro z wózkiem ,nie wiem jak ty?
A i spacerówka wydaje mi si eprzynajmniej wizualnie (jak widze na ulicy),że do 2 lat i koniec dziecko nie pojeżdzi bo nużki beda wystawały....Chyba ,że się potem na inna spacerówke przenosicie to zwracam honor:happy:.Mi to zależało na wózku od bobasa do starszaka żebym n ie musiała nic więcej kupowac a ten speedi ma dośc duża i wygodna spacerówke i mysle ,ze spokojnie do 3 lat starczy a potem to na nogach:-D:-D:-)
 
reklama
Kathy ja tez na drugie pietro, ale jak bede znosic na dwa razy (osobno gondole, osobno stelarz) to nie bedzie tak zle) spacerówka w przyszłym roku po zimie trafia do mojej mamy i kupujemy ZAPPa, pewnie wiesz o jaki wozek chodzi, lekka spacerówka:-)
Jeśli chodzi o CHICCO to tez te malutkie kóleczka u mnie w okolicy nie zdały by egzaminu no i ta plastikowa gondolka, chyba na lato nie za bardzo, no ale moze sie nie znam....
 
Ja własnie zdecydowałam sie na taki wózeczek:-) I wcale nie jest plastikowy(bo wazyłby pewnie 5 kg) jest aluminiowy, nie nalezy do ciezkich wózkow ale tez nie jest lekki, jak dla mnie spełnia moje wszystkie oczekiwania łacznie z ceną.
Ja tez ich duzo widze na ulicy, wiec chyba wcale nie jest taki zły, skoro jest .

Moja koleżanka ma taki zieloniutki, używa go już rok czasu i jest bardzo zadowolona :tak::tak::tak:.
Małego woziła 9 miesięcy w gondoli, więc malutki też nie jest.
Tak, jak pisze, aniusia on nie jest plastikowy(chociaż może na zdjęciach tak wygladać), tylko aluminiowy i jest lekki i dość zwrotny.
 
A i spacerówka wydaje mi si eprzynajmniej wizualnie (jak widze na ulicy),że do 2 lat i koniec dziecko nie pojeżdzi bo nużki beda wystawały....Chyba ,że się potem na inna spacerówke przenosicie to zwracam honor:happy:.Mi to zależało na wózku od bobasa do starszaka żebym n ie musiała nic więcej kupowac a ten speedi ma dośc duża i wygodna spacerówke i mysle ,ze spokojnie do 3 lat starczy a potem to na nogach:-D:-D:-)

Coś mi się dziewczyny wydaje, że w żadnym z tych wielofunkcyjnych wózków, spacerówka nie jest na tyle duża, żeby malucha wozic do trzech lat.
Po prostu jak Mały wyrośnie z tej spacerówki w moim wózku, to kupię już jakąś konkretną... podobała mi się taka, jaką kupiła Ola.
Z resztą i tak kupię taką parasolkę wcześniej, żeby na wyjazdy już sie nie "tarabanić" z dużym wózkiem.
 
Moja koleżanka ma taki zieloniutki, używa go już rok czasu i jest bardzo zadowolona :tak::tak::tak:.
Małego woziła 9 miesięcy w gondoli, więc malutki też nie jest.
Tak, jak pisze, aniusia on nie jest plastikowy(chociaż może na zdjęciach tak wygladać), tylko aluminiowy i jest lekki i dość zwrotny.
Ja tez własnie kupiłam jasno-zieloniutki :-)
 
Ciesze się, że na temat tego wózka jest więcej pozytywnych opinii :) bo inaczej bym zwariowała i chyba żadnego nie kupiła :happy: Więc kupie ten wózeczek- mam nadzieje,że się sprawdzi.
ps-ja mieszkam w Olsztynie i u mnie na ulicach nie widziałam takich wózków- jeżdzą same Breakery, więc to dla mnie nowość :)
 
SFRH16.jpg
dziewczyny czy któreś używały tego wózka czy chociaż widziały?Chodzi mi o to jaka jest regulacja oparcia w spacerówce???A i cena spadła wiec myslę czy go czasem nie kupic a mam jeszcze opcje w razie czego ,że kupuje speeda sx z quinny i jestem teraz w kropce -POMOCY!!!teraz wy pomóżcie!
 
z tego co wiem to jane jest wózkiem z wyższej półki pod względem wyposażenia i wykonania ....
szkoda tylko ze ta cena .....
Zobacz na opinie dziewczyn na wątku ..polecam odradzam ..jest tam pare które mają takie wózki i są mega zadowolone.

Poza tym wystarczy zobaczyc ile jest sprzedawanych na allegro używanych jane...niewiele ..tz. że to nie są wózki które sie wymienia po roku ....
 
reklama
z tego co wiem to jane jest wózkiem z wyższej półki pod względem wyposażenia i wykonania ....
szkoda tylko ze ta cena .....
Zobacz na opinie dziewczyn na wątku ..polecam odradzam ..jest tam pare które mają takie wózki i są mega zadowolone.

Poza tym wystarczy zobaczyc ile jest sprzedawanych na allegro używanych jane...niewiele ..tz. że to nie są wózki które sie wymienia po roku ....



Kochanie ja to wiem tylko myślałam,że wy też kożystałyscie choc niektóre z waas .A wózek jest rewelacja 100%pod każdym wzgledem teraz jest wyprzedaż starej kolekcji i poprostu jak go wczesniej chciałam to kosztował za dużo a teraz jest za 2400 z fotelikiem dlatego pomyslaalam ,że wezme jednak quinny a tez dobry i o wiele tańszy.No a jak ja dzis weszłam na allegro to dopiero go zobaczyłam z przeceny i quinny by mnie wyniósł 2300 a ten 2400 a to jest mionimalna różnica:szok::-D:tak:I obie firmy hiszpańskie także przy takim wydatku 100zł w ta czy w ta to żadna różnica a pojeżdzic bym nim chciała min.3 lata bez rzadnych nowych nabytków :-)Ale dzieki za cynk!
328652293
 
Do góry