reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

a ja juz w 99% podjelam decyzje odnosnie wozka... Implast Bolder w czerwone kwiaty i chce zamowic w przyszlym tygodniu, pelna opcje razem z fotelikiem. Natomiast wacham sie jeszcze czy Bolder 3 czy Bolder 4... 3 sie fajniej prowadzi, ale boje sie o ta stabilnosc... Niby ma 4 kola tylko blisko siebie 2 i juz sama nie wiem jaka decyzje podjac...

&IMPLAST WÓZEK BOLDER 3,4 2008+FOTEL+TORBA+PA (335351166) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Lania wozio sliczny ale wez jednak ten 4 kolowy......mimo ze ciezej sie prowadzi w porownaniu z 3 kolowym.Ja tez sie duzo duzo na czytalam i dowiedzialam na zywo ze jednak 3 kolowce nawet te podwojne to czasami sie zle zachowuja.....
 
Iwonka kurcze ja właśnie nastawiłam się na 3 kołowego i dzisiaj byłam oglądać z mamą.
Była przeciwna wózkowi 3 kołowemu i w dodatku za taką cene, ale jak zobaczyła dzisiaj właśnie boldera 3 kołowego w czerwone kwiatki, to postanowione że ma być ten dokładnie model i chyba teraz będę się na nowo zastanawiać nad 4 kołowym:sorry2: Testowałam 3 i 4 kołowy i już nie wiem.
Napewno odpadł Graco, Polak, Roan, Coneco i Baby Design - albo za ciężkie, albo bez skrętnych kół, albo wygląd nie taki :-p hehe, naoglądałam się dzisiaj i już mam lepszy humor, bo ostatnio kiepsko było:sorry2:
 
Keyko no wlasnie,sa fani tych 3 kolowych i przeciwnicy.W prowadzeniu tez wiem jak sie te Boldery prowadza bo mialam tez go kupic ,ten 4 kolowiec jest ciezszy w prowadzeniu ale jednak stabilniejszy jak dla mnie.No i jak pisalam opini tysiace ale jednak i pojawiaja sie te zle , ze sa wywrotne szczegolnie jak sie zjezdza wlasnie z kraweznikow i nie tylko....to sie tyczy wszystkich 3 kolowcow wiec po co ryzykowac....

Bralam tez pod uwage drugie dziecko,Pierworodna ktora nie wiem niech bedzie chciala zajrzec do wozka do siostry i wtedy ten wozio sie przechyli..a tak wiem ze 4 kolowy to jednak ma ta stabilnosc.
Nie wiem zdecydujcie same,oba sa sliczne,ale ja bym wziela 4 kolowegp
 
Lady - no wlasnie boje sie tych kraweznikow i dziur, czy wypadu do lasu z takim trojkolowcem... A niby powinny byc stabilne, bo w koncu sprzedaz tych wozkow jest duza...

Iwonka - Ty kupilas tez Implasta, tylko, ze Volanta? To chyba to samo co Bolder prawie... i bralas tez 4? Mnie tylko zastanawia to, ze 4 nie ma kol skretnych, no ale czy to faktycznie az tak wielki minus..

Keyko - no ja tez wlasnie obstawalam za Bolder 3 bardziej, ale chyba w koncu kupie 4... Zreszta znajoma niedawno kupowala, podpowiedzialam jej Boldera i kupila 4, bo mowi, ze widziala u siebie w parku jakiegos faceta z Bolderem 3 w te bezowe kwiatki i jak wjechal w dziure, to ledwo wozek utrzymal...
 
Łania ja ma 4 kolowego voilanta ale on jest skretny o 360 stopni :) Ale nie wiem czy to prawda bo babka w sklepie na ciolka mowila ze ze do voilanta tez mozna miec tapicerke w kwiatki.........

Ewunia ja mialam go kupic tez :) Tylko ze poszukaj dobrze bo na allegro sprzedaja ten wozek prostro z fabryki za 992zl chyba.nawet rozmawialam z babka z tej fabryki na temat tego wozka.Prosto od producenta jest pod nazwa V-cross i jest o 400zl tanszy bo to jest juz ich klijent i dla niego te wozki sa produkowane pod nazwa BEXa
 
reklama
Iwonka - dziekuje, to mnie oswiecilas. Nie zauwazylam wczesniej, ze Volant jest skretny... zastanawia mnie tylko dlaczego jest tanszy od Boldera. Wlasnie w tym sklepie na ciolka planuje kupowac, wiec chyba bardziej mi pasuje kupic Volanta z tabicerka od Boldera.:-)
 
Do góry