reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Bozena ja zdecydowanie odradzam,po pierwsze i najwazniejsze to za te pieniadze sa podobne wozki o polowe tansze a te same funkcje.Ja mialam tego typu wozek i szybko wypienilam na spacreowke p[ozniej jak Vanesska miala 5 miesiecy,co z tego ze nie wazna waga bo mieszkasz w domu,ale jeszcze trzeba doliczyc wage dziecka i to naprawde jest ciezkkie w prowadzeniue.No chyba ze bedzie sie tylko wystawaic wozek na podworko a poza tym gondolka mala ciasna a my bedziemy miec dzieciaczki w cieplych miesiacach i czasami beda i upaly......Ogolnie jesli takie gabaryty ci pasuja to kupilabym tanszy o wiele innej firmy a funkcje ma te same.
 
reklama
popieram Iwonka mnie taki wozek wykosztuje 300zl a w sklepie stoi nie cale 800zl ale juz sobie wyczailam spacrowke parasolke jaka wiosna kupie
 
Miałam wielki problem przy wyborze wózka. Nachodziłam się naoglądałam i w końcu jednak kupiłam tako fast rider 2008 ale w hurtowni i nawet takiej niż przez allegro. Wóżek świetnie się prowadzi, za "alu" nie musiałam nic dopłacać. Fakt, ze waga jest nie najlepsza, ale ja nie miałam problemów i nie musze go wnosić. Gdybym mieszkała w bloku zdecydowałabym się na inny i lżejszy:)
 
Ja bym szcerze odradzała ten wózio jak dla mnie z wygladu jest ok ale on baaaaaaaaaaardzo duzo wazy jak na jego małe gabaryty i jest cały z plastiku prawie pewnie długo nie pociągnie!Ja miałam kiedys wózek z tej firmy i po tyg.jazdy znalazł sie na 3 tyg w reklamacji a ja nie mialam wózka .One tylko sa ładne ale wybór należy do ciebie!ja bym odradzała a pozatym ja taki wózek na każdym rogu mojej ulicy widze (jak bogackiego:no::eek::eek:)to w razie jakby ci zwineli to nawet nie znajdziesz .Mi sie takie coś zdarzyło z tym ,że wózio miałam z za granicy sprowadzany i sie znalazł w innym miescie ale był w opłakanym stanie ale miał znaki szcególne i odrazu go poznałam!:-D:szok::tak:oczywiście nie dało sie nim juz jezdzić!!!!
 
reklama
Ja własnie zdecydowałam sie na taki wózeczek:-) I wcale nie jest plastikowy(bo wazyłby pewnie 5 kg) jest aluminiowy, nie nalezy do ciezkich wózkow ale tez nie jest lekki, jak dla mnie spełnia moje wszystkie oczekiwania łacznie z ceną.
Ja tez ich duzo widze na ulicy, wiec chyba wcale nie jest taki zły, skoro jest kupowany, a na dzien dzisiejszy wybór w wózkach jest przeogromny, co innego gdyby było do wyboru kilka modeli, wtedy siłą rzeczy byłby kupowany.
Kathy miala wózek tej firmy ale to nie znaczy ze akurat ten, a technika idzie do przodu... w koncu mineło troszke czasu:-)
Swoja droga wszystko ma prawo sie psuć, nawet te drogie wózki.
 
Do góry