reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

witam mamusie :-) wiecie co znalazłam wózek który wkońcu wspólnie z mężem nam sie podoba ale no właśnie znów ALE... wymiary gondoli sa 78x35 i co mały czy damy rade:baffled::dry:
 
reklama
Nati dacie rade,niektore dzieci kolo pol roku potrafia juz siedziec z zreszta moja corcia w spacerowce jezdzi od 5 miesiaca a jeszcze nie siedziala samodzielnie dobrze:) A jaki wybraliscie wozio?
 
Oglądałam dziś spacerówkę Maclaren XLR a w sobotę obejrzę Inglesinę Zippy, do której pasuje fotelik Inglesina huggy (który mi się podoba bo jest w aucie montowany wygodnie na bazie bez plątania się z pasami za każdym razem):

No i choroba nie chcą mi się wstawić linki, chyba jestem jakas opóźniona :-(
 
Ola, ja mam dla Mai Maclarena XT i jeszczze nim jeździ. jest mały po złożeniu, zwrony, dobrze wykonany i taki w sam raz na szybkie wypady na zakupy. minus- strasznie telepie na naszych chodnikach.
wcześniej miałam dla niej Inglesinę Max jeździła nią od około 7 miesiąca i to był fajny wózek bo miękki tzn. miał dobra amortyzcję i myślę że dla małego dziecka jest dużo lepszy od maclarena. minus-jeśli jesteście wysocy wchodzi się na kółka, ale nie wiem jak jest w Zippy
 
a fotelik Inglesiny nie miał testów robionych.........wiem że jestem maniaczką fotelikową, ale słyszałam kilka takich historii że włos się jeży........i foteliki zawsze kupuję porządne tzn. z testami
 
Maju, dzięki za uwagi.... a gdzie się sprawdza czy fotelik ma testy? wiem że jest jakaś strona w sieci na ten temat...
Jest jeszcze jak widzę opcja peg perego pliko 3 + fotelik z bazą
 
reklama
Do góry