reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Natala tak on jest ladny,mi sie podoba tylko wlasnie nie podali wymiarow gondolki,ma super kolory i stelaz solidny i wogole wyglad tez:)
 
reklama
ja tez własnie na allegro przeglądałam ten wózeczek....już mi się w głowie kręci od tych wszystkich opisów, zdjęć i funkcji...:)
 
Powiem wam tak kochane odnośnie wózka TOLEDO który proponuje Natalka.
Wózek Toledo jest prakytcznie taki sam jak Twister baby Smile. Gongolka to 75 cm mało troszkę, wogóle sie nie buja, jest sztywny i nie do końca bardzo zwrotny mimo obracanych przednich kółek. Poza tym są pozytywy:
lekki, mały, ładnie się prezentuje.
Bylam napalona na Twistera (Toledo), ale jak go dotknełam jakoś nie jestem przekonana.:baffled:
 
Natala ja taki typ mam i stoi prawie nie uzywany ( szybciutko kupowalam kolejny wozek spacerowke jak Vanessa skonczyla 5 miesiecy ), Vanesska urodzila sie w pazdzierniku a na spacerki chodzilam z tym wozkiem tylko 4 miesicae i to nie jakies dlugie bo to zima wiec wozek malo uzywany i ciezki,zle skreca bo nie ma kol skretnych i ja zaluje ze go kupilam.....Spacerowka wielka i wcale nie wyglada najladniej.

Ja tylko przypomne ze w gondolce dziecko jezdzi do srednio 6 miesiecy a spacerowka jest uzywana do 3 lat i to ona powinna byc najbardziej brana pod uwage..W naszej spacerowce Vanesska jezdzi od 5 miesiaca do tej pory.
 
reklama
Do góry