reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Polka- troche drogie........ ale ladne a ja wczoraj zamowilam sobie ten wozeczek o ktorym wam pisalam wplaclam zaliczke i moge go odebrac dopiero jak dzidzia sie urodzi albo kiedy chce pani w hurtowni bedzie nam go tzrymala... i u mnie w hurtowni kosztuje rowne 800zl
HEBART - wózki dziecięce
 
wyprobowalam go na wszystkie strony rozpielam caly zlozylam rozlozylam tak go przetrzepalam ze super jest jest lekki po pierwsze i ma przednie kola z blokada ze nie musza sie krecic jest stabilny....:tak: bardzo sie ciesze ze mamy go juz prawie...
 
Tolka- tylko tak wymiary gondoli to 76/36 wiec nie wszystkich moze zadowolic ale dla mnie jes ok bo jak dziecko sie zacznie podnosic to przesadze je w spacerowke zreszta urodze juz na wiosne i gonola na dlugo mi ie posluzy a jesli chodzi o spacerowke to jest o wiele wieksza i starczy naprawde na dlugo wiec wozek jest naprawde super... na allegro on jest za 830zl...a u mnei w hurtowni za 800
 
reklama
Kamilka skoro z gory uwazasz ze gondola bedzie tylko na 3,4 miesiace moze,,,, to po co kupowac taki wozek wielofunkcyjny.Nie lepiej zainwestowac w super spacerowke? A gondolke kupic z komisu ????
 
Do góry