reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Mnie się wszystkie podobają :-)
Ale mało który tak na prawdę do Nikolki mi pasuje :sorry2:
Gdybym miała wybierac wózek wg kolorystyki - wybrałabym setki innych niż proponuje Jane. Ale nie chodzi mi tutaj o kolor, tylko głownie o inne cechy, dlatego Jane (i Nomad i Slalom) bardzo mi sie podobają.
A z Jane'owych kolorów to dla Nikolki pewnie wybrałabym z beżem (Noir) albo z czerwonym. Kurcze, a może z niebieskim... buu :confused:
ja bym się na jeana zdecydowała, albo etnę lub land.
zaczęłam się nad tym nomadem zastanawiać poważniej. duży, wygodny, stabilny.
miałam kupić wózek który poradzi sobie z piachem w wakacje.. ale co mi tam. nad morzem będę tylko przez miesiąc. "czołgu" nie potrzebuje :-)
może niedługo pojawią się nowe wersje wózków nomad. cechy są ważne, ale ja bym też chciała mieć wózek, który mi się podoba :tak:

fajny też się wydaje zooper waltz, tylko ma pozycję półleżącą.
 
reklama
A jakby się tak nie psztykać z kasą to ten mi się podoba

to concord fusion


Porównanie fusion do Jane nomad ( ten jest w linku i szpiegowskim opisie agenta ps.kangurka).

I tak jak zwykle siedzę i przeglądam wózki których nie zamierzam kupić i doszłam do wniosku, ze projektanci baby design powinni dostrzec trochę optymizmu i przestać robić takie smętne wózki, wszystko takie bure,szare, pastelowe np.

szopek ja taki właśnie widziałam w sklepie.
kobieta mi szybko śmignęła, ale wyglądała obiecująco
dokładnie taki model Concord Fusion Wspaniały wózek Ostatnia sztuka!! (531897924) - Aukcje internetowe Allegro
 
dziubek no jak parasolka jest troche tego materialu ale jak tak poparzalam to nie mi sie tak przynajmniej wydawalo ... bo mam ten wozek ogromny a nastepna rzecz ze mamy kombi wiec pare cm w ta czy w ta nie robi nam roznicy :-p
 
Eeee, no to fajnie. My też mamy kombi no ale jak się gdzieś wyjeżdża i chcę się upchać jeszcze walizki to każde miejsce jest na wagę złota;-) Ja teraz nie kupię spacerówki ale na wiosnę to już się chyba na nią zdecyduję:tak:
 
ja bym się na jeana zdecydowała, albo etnę lub land.
może niedługo pojawią się nowe wersje wózków nomad. cechy są ważne, ale ja bym też chciała mieć wózek, który mi się podoba :tak:

No jasna sprawa! :-)
Jakbyś kupiła Nomada, to od razu krzycz! Chcę znać jeszcze jedną opinię :-)
Mnie w zasadzie troszeczkę martwi w Nomadzie kosz na zakupy pod wózkiem. Nie włożysz tam pełnej siaty z zakupami, bo jest taki pręt od stelaża, który na to nie pozwala :-( Kosz bardzo pojemny ale nie da sie tam wrzucic czegos co stanowi dużą "bryłe". Dla mnie to dosyc istotne, bo częst od kasy odchodzę z pełną reklamówą słoików (dobre kilka kilo, wiec w rece niesc nie zamierzam) i wrzucam pod wózek. Do Nomada - nie ma szans. Trzebaby przepakowywac z siatki do tego kosza pod wózkiem. To jakby jedna rzecz która w Slalomie jest lepsza - tam nie ma tego prętu zdaje się.

szopek ja taki właśnie widziałam w sklepie.
kobieta mi szybko śmignęła, ale wyglądała obiecująco
dokładnie taki model Concord Fusion Wspaniały wózek Ostatnia sztuka!! (531897924) - Aukcje internetowe Allegro

Całkiem apetyczny ten Concord. Szkoda ze nie pisalyscie o nim wczesniej bo uwzględniłabym w tajnej misji ;-) A tak to nie wiem kiedy znow bede miala te mozliwosc swobodnego zajścia do Entliczka :sorry2:
 
Eeee, no to fajnie. My też mamy kombi no ale jak się gdzieś wyjeżdża i chcę się upchać jeszcze walizki to każde miejsce jest na wagę złota;-) Ja teraz nie kupię spacerówki ale na wiosnę to już się chyba na nią zdecyduję:tak:
no fakt ale bez porownania taki do tego co my mamy ...
ostatnio jak jeszcze nie maialm lozeczka turystycznego to bralismt nasz wozek plus lozeczko drewniane zlozone :szok: i reszta tobowlow ... teraz na wekend byl wozek duzy i turystyczne i bylo o wiele lepiej a jak juz bedzie turystyczne plus parasolka bedzie bosko ..:sorry2:
 
kangurka dostałam właśnie wiadomość pozytywnie nastawiającą mnie do nomada: podobno w każdej wersji jest tak, że są "dwie budki" - czyli z okienkiem widokowym + obudowa, którą można zdjąć na lato. jeśli to prawda, to chyba mnie przekonałaś do nomada :-)

cofam. odp. od importera: nie posiadają i w wersji 2009 tez ich nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
Nigdy nie zwróciłam uwagi, ze Solar tak dużo kosztuje.:szok:Sory ale 550 za spacerówkę coneco to ciut przesada, zwłaszcza, ze to jakby kopia innych wózków. Człowiek dokłada 130 i ma Peg Perego PLIKO P3.
Ja macałam coneco flash ale ja bym się w życiu do rączki nie przyzwyczaiła, tak ręce przy sobie w wymuszonej pozycji... W wykonianiu, zadne cudo, ale nie pojeździłam bo u nas w "wielkim mieście" to miejsca w sklepie tyle, zeby jedna nogę wsadzić.
Wtedy obok stał Toledo i były jakby z innej półki jeśli chodzi o jakosć wykonania
 
reklama
Do góry