reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Kangurka jak oceniasz miękkość tapicerki w Nomadzie.
W Emmaljundzie jest taka, że masz wrażenie, że dziecko na fotelu siedzi.
W moim obecnym to "deska" kompletna. dostałam mejla z wzorami nowych modeli.. :no: identyczny tylko kolory zmienione.. a i ceny pójdą w górę o ok. 15%
 
reklama
Kinia, no ceny w góre.. no czego innego było się spodziewac :-(
A wrzuc te nowe kolorki?!

Co do tapicerki... chyba taka sama jak w Slalomie. Nie pamietaj którego dotykałam, ale miękkia tapicerka. Chociaż nie wydaje mi się zeby było az tak miękko zeby dzidzius zapadał sie jak w fotelu...
 
kiepsko będzie widać
image003.jpg

nie wiem czy to pewnik, ale raczej tak
a co myślisz o tym:
nomadG2.jpg
 
ten kolor co wrzuciłam to staroć. szkoda :-(

nowe będą z ciemną ramą. próbowałam powiększyć ale jakoś nie idzie. nic nie widać, bo tak rozmazane :-)
 
Kinia ten Nomad co dałas zdj to z 2007, ja takiego chcialam ale juz nigdzie nie mozna bylo tego koloru dostac, rozeszły sie jak woda!
A co do tapicerki w Nomadzie to jest miekko, pod główką jest jeszcze taka jakby poduszeczka ktora "wisi" na pasach!
 
Ja dziś na spacerze byłam szpiegula i patrzyłam bacznym okiem na wszystkie wózki.
Nie łażę po centrum, bo to żadna przyjemność łazić w smogo- syfie kominowym ale spotkałam 3 sztuki.
szt. pierwsza coneco joker
wozek-spacerowy-coneco-j_4828.jpg
typ tylko i wyłącznie na śmiganie po sklepach. Nie wiem czy to taki ma Hannah? Ma malutko miejsca( wąski ale tak chyba wszystkie parasolki mają) Raczki były bardzo nisko jak na mój gust( mam prawie 170 a były tak do lini bioder).
Sztuka którą widziałam była jak z gardła wyjęta, prezentowała sie mało zachęcająco jakby trzymała sie kupy :)dry:) na słowo honoru. Widziałam ją pod monopolowym w bocznej uliczce wiec nie ma sie co dziwić.

Potem widziłam wózek tak brzydki, ze żadne zdjecie tego nie ujmie: abc design take off
7131590_l.jpg

on mi się na zdjęciu nawet podoba. Na żywo jednak był tak okropny, ze ten spod monopolowego wydał mi sie fajny. Jest bardzo ale to bardzo wąski, a daszek to tylko tak dla picu, w razie deszczyku ( bo o deszczu to nie wspomnę) ochroni kark dziecka.
Wg producenta jest dla dziecka do 3 roku życia, ja widziałam w nim ok.roczniaka, bez śpiworka tylko w kurtce, ledwo się mieściło. Już nie bede pisać o tym, ze z boku nie chonione od wiatru, ze takie jakieś wystawione to dziecko jak na taczce....(i nie napisałam). To chyba wózek na podróże, niby łatwo sie składa itp. ale na spacerze ( zimowym) nie sprawdza sie na pewno.

Widziałam jakieś chicco chyba te
185411182.jpg
, fajnie te grube kółka wyglądały. Niby szeroki i porządny. Dziecko biegło koło wózka wiec nie wiem jak się w nim mieściło .
Albo naprawdę jest ok albo po prostu widziałam go po tym pokracznym abc design i dlatego wydawał mi się taki lux.
 
reklama
kangurka zerknij sobie tutaj
JANE NOMAD CAPAZO PRO FOTELIK KOL.MARINE FULL (545461785) - Aukcje internetowe Allegro

jeśli on jest granatowy to może osłonka na nogi od stylon by pasowała.. :confused:

O ile STYLON jest rzeczywiście granatowy hihi
Bo na zdjęciach/monitorach - wygląda to różnie. Ale jak Ci sie podoba ten kolor, to ja bym sobie głowy nie zawracała śpiworkiem!!! Śpiworków na rynku jest od groma i byc może znajdziesz pasujący i to w kolorze który będzie idealny :tak:

Ja dziś na spacerze byłam szpiegula i patrzyłam bacznym okiem na wszystkie wózki.

No kochana, to juz prawie jak mafijna robota! Oficjalnie zostałaś przyjęta do grona wtajemniczonych!
Pamietaj - mafii sie nie odmawia... :dry:
:-)
 
Do góry