reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

Dzięki miłe Panie:) te coneco to mi się wogóle nie widzą, jednak na Maclarena się zdecydowałam, teraz się zastanawiam tylko czy taki nowy model kupić, czy troche starszy bo znalazłam z 2007r za 920zł, tylko ponoć jest cięższy niż ten z 2009r. Ale trudno nie można mieć wszystkiego:) a z kasą to poprostu trzeba wyłożyć, a szkoda mi było tylko te 1400 na nowy ze względu, że nie mam 100%pewności, że moje dziecko będzie chciało wogóle jeździć w wózku jak będzie tuptać:szok: ja ponoć jak na nogi tylko stanęłam to był koniec, nawet parasolka nie była potrzebna:) gdyby Marcelina tak szybko na wadze nie przybierała to kupiłabym Inglesine Trip, bo jest fajna malutka, kumpela taką jeździ i chwali sobie, albo X-lander x-s nowość, a wygląda super i tylko 6kg waży:-)
X-lander X-S - wózek parasolka - NOWOŚĆ!!! Wózki >> Spacerowe **********
inglesina TRIP Wózki >> Spacerowe **********
 
reklama
Musze/chce wybrac miedzy tymi 2 wózkami :-(
Babydesign Group
zooper.pl - waltz
:confused2::confused2::confused2::confused2:

AgA nie bardzo wiem o który wózek Ci chodzi z tego pierwszego linka :-(
bo z tego drugiego to rozumiem że ten...

149oaa0.jpg
 
Z pierwszego linka sprint:tak:
z drugiego ten :tak:
AgA w sumie te wózki - jak na moje oko - wyglądem są bardzo do siebie podobne...
ten z pierwszego linka ma trochę inne koła, i tą górną tackę...
fajne jest to że mają duży kosz na zakupy - ważny jak dla mnie warunek. Dla mnie również ważne jest by rączki były osobno, tak by móc powiesić siatki z zakupami :sorry::tak:
Wiem że w Polsce są inne chodniki (a raczej ich nie ma :-D:-D) i ty potrzebujesz wózek o stabilnych, mocnych, masywnych kołach... tak myślę, ale doświadczenia nie mam :-:)-( może dziewczyny się lepiej wypowiedzą :tak:
mi bardziej sie podoba ten z drugiego linka, no ale wygląd zewnętrzny nie świadczy o przydatności/użyteczności wózka ;-)

 
no faktycznie ,są bardzo podobne do siebie mi się drugi podoba a to ze względu na kolor;-)
 
no faktycznie ,są bardzo podobne do siebie mi się drugi podoba a to ze względu na kolor;-)

no mi też właśnie... jeszcze jest podobny w kolorze lila... ale ten zdecydowanie bije go na łeb...

no i barmanka dobrze prawi... czasami brakuje mi osobnych rączek, i chyba zacznę się rozglądać za takowym wózkiem... ale ten też już mam na uwadze - takze AgA suuuperaśne te wózeczki :tak::-):-):-)
 
no mi też właśnie... jeszcze jest podobny w kolorze lila... ale ten zdecydowanie bije go na łeb...

no i barmanka dobrze prawi... czasami brakuje mi osobnych rączek, i chyba zacznę się rozglądać za takowym wózkiem... ale ten też już mam na uwadze - takze AgA suuuperaśne te wózeczki :tak::-):-):-)
coneco flesh,ja mam i jestem na prawdę zadowolona i rogi osobno:tak:aaa i duży kosz
 
reklama
Dziekuje...
Wczoraj ODPADŁO mi KOŁO z mojego czołgu...jestem bez wózka:wściekła/y:

Ja jestem za 1 raczka moze dlatego ze nie jezdze na zakupy z Zosia a bardzo czesto na spacerach praktykuje rozmowy tel. lub czyt. gazety i prowadzenie wózka jedna reka byłoby uciazliwe przy 2 rączkach
Teraz tak:
Obydwa wozki mają dobre opinie.:tak:
Waltz jest lepiej pokazany na zdjeciach m.in. jak sie rozkłada
sprint - nie ma prezenatcji a w sklepie go nie znalazlam.:-(zreszta waltza tez nie
Jeszcze sie zastanawiam czy to wazne ze waltz ma budke zamykaną az do pałąka (zdjecie)...taka ochrona przed wiatrem silnym sloncem i deszczem....szczegolnie ze u nas strasznie wieje...ehhhhh....sama nie wiem szkoda ze nie moge obydwu zobaczyc:-(
 

Załączniki

  • wozek.jpg
    wozek.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 41
Do góry