reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

AgA....świetny wózeczek,powiem szczerze że nie wiedziałam że on taki fajny:tak:
Mała modeleczka ślicznie pozuje,bardzo ładna dziewczynka:tak::-)

Confi....cóż Ci doradzić...powiedziałabym pierwszy bo najbardziej mi się podoba...ale ciężki:sorry2: może tej samej firmy Aria,waży 6,5 kg:sorry2:
drugi też jest niezły...nie wiem tylko jak tam z oparciem bo jest tylko dwu stopniowa regulacja...ja chce mieć możliwość rozłożenia na płasko,nie wiem jak Damiś,czy śpi na spacerkach

cybex...widziałam na żywo...jak dla mnie tylko na krótkie wypady:tak:

ostatni jest ciekawy,taki inny:tak: mnie osobiście się podoba....ale widze że nie ma pałąka podnóżka też nie,hmmm nie wiem:sorry2: no i nie wiem jak z rozkładaniem
 
reklama
My najprawdopodobniej będziemy mieć Jane Sonic,
tu jest opis:

Zalety wózka:
lekka aluminiowa rama;
eleganckie czarne podwozie;
lekkie piankowe koła, podwójne - przednie obrotowe z możliwością blokowania;
ergonomiczny uchwyt z regulacją wysokości;
3-stopniowa regulacja oparcia;
regulowany podnóżek;
zdejmowana tapicerka, łatwa w czyszczeniu;
5-punktowe szelki bezpieczeństwa z miękkimi otulinkami;
składana budka chroniąca przed słońcem;
hamulec postojowy;
praktyczny uchwyt do przenoszenia wózka złożonego;
nóżki do pionowego ustawienia wózka po złożeniu;
materiałowy kosz na zakupy;

W zestawie z wózkiem znajduje się budka, folia przeciwdeszczowa.

Waga: 5,5 kg
Wymiary wózka złożonego: 97x25x24 cm
Wymiary wózka rozłożonego: 106x48x83 cm

product-1137-l-1.jpg
 
Dziekuje za pochwały.....może dziś uda się pospacerować bo wczoraj pogoda średnia i zrobię fot jeszcze z tym okryciem na nóżki...żeby pokazać jak beznadziejnie jest zapinane.

Confi...
1. Sprawdź tez rozmiary siedziska tzn szerokość i głębokość żeby Damianek wygodnie siedział
2. Pierwszy fajny tylko ciężki...chyba ze Tobie to nie przeszkadza?
Drugi ma tylko 2 stopnie regulacji oparcia....u nas odpada bo Zosia kima na spacerach wiec jeździmy na leżąco
Cybex mi się podoba:tak: ...tylko czy te kółka są plastikowe? tak wyglądają:dry: sprawdź dokładnie żeby nie pękły Ci po spacerze
Ostatni :baffled:
Nie słyszałam nic o tych wózkach ale fajne porady dają dziewczyny na forum

https://www.babyboom.pl/forum/plotk...apraszam-sofik-gastone-gieo-ska-i-inne-24005/
 
dzięki kobitki za odpowiedzi...teraz mam jeszcze większy mętlik w głowie niż miałam ,ale na pewno odrzucam Quick Smarta, jest za mały ..bez przesady ;-)
Czytałam o Britaxie i powiem ,że jest chwalony, jego słabą stroną sa podobno amortyzatory ale to na mega nierównych powierzchniach...do przemyślenia. Damiś teraz rzadko śpi na spacerach więc prawdopodobnie dwustopniowa regulacja oparcia by wystarczyła.
Cybex wygląda w realu o wiele lepiej niż na zdjęciu, ze względu na wagę jest na razie faworytem, bo ma spore wyposażenie.
Jednak Ora podoba mi się najbardziej mimo wagi...musiałabym zobaczyć ja na żywo bo bez tego ani rusz...
 
prezentuje się super tylko mam prośbę poczytaj opinie ja 2 tyg dzień w dzień czytałam....i mam kartkę z notatkami gdzie napisałam GRACO - NIE! Ludzie narzekali na te markę...:confused:
 
Aga_km....wózeczek jest fajny podoba mi się:tak:
Tylko przychyle się do tego co napisała Aga...poczytaj opinie bo na temat Graco są niepochlebne:baffled:
Chociaż zadowoleni też są:tak:
 
Cybex wygląda w realu o wiele lepiej niż na zdjęciu, ze względu na wagę jest na razie faworytem, bo ma spore wyposażenie.
Jednak Ora podoba mi się najbardziej mimo wagi...musiałabym zobaczyć ja na żywo bo bez tego ani rusz...
a wiesz ja wczoraj na jakieś stronie znalazłam że ten Britax waży 6,5kg - tak więc jest jeszcze lżejszy od Cybex :tak: (a i jeszcze znalazłam info że jest do 4 lat).
ale masz racje - bez obejrzenia w realu, pomacania się nie obędzie :no:

aga, powiem Ci że bardzo fajny wózek wyszperałaś :tak: podoba mi się, i z opisu też wygląda ok :tak:no tylko faktycznie, jeśli Aga mówi że na forum nie bardzo pochlebnie piszą o tym wózku to chyba trzeba poczytać opinie...:dry:
 
Ostatnia edycja:
Dzieki Dziewczyny za opinie.. Przyznam się, ze nie czytalam jeszcze opinii na temat wózków..:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Póki co szukam tego co mi sie spodoba, a później będę odsiewała to co się nie nadaje
 
reklama
Aguś ja też słyszałam ,że Graco są do bani...więcej jest opinii negatywnych niz pozytywów.
A mój M jedzie dziś z Damianem do Akpolu przetestować Britaxa...niestety ja nie moge jechać z nim bo pracuję ale on sprawdzi wszystko co trzeba...ciekawe. Jeśłi będzie ok to postaramy się jeszcze razem pojechac bo tez będę chciała go zobaczyć ale to dopiero po ocenie wstępnej. Najbardziej jestem ciekawa jak odchyla się oparcie...dwa stopnie nie zawsze musza oznaczać ze dziecko nie będzie mogło pospać....może jest tak ze albo siedzi albo leży....oby bo wózio bardzo mi się podoba
 
Do góry