reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki , wyprawka i inne

Jeszcze a propos fotelików. Ze stajni maxi cosi jest też marka "safety 1st". Może nie ma tak wypasionych wzorów, ale testy przechodzi równie pozytywnie, a jest sporo tańsza. Adam jeździł w Mimas safety 1st i teraz też planuję zakupić ten fotelik. Trzeba tylko domówić do niego wkładkę redukcyjną dla noworodka, bo w zestawie jej nie posiada. Mocowania ma takie jak max cosi, więc adaptery kupuje się do maxi cosi i pasują. To dla mniej zamożnych, ale myślących przede wszystkim o bezpieczeństwie:)
 
reklama
Ją miałam mętlik w głowie z wózkiem więc jak na mieście zobaczyłam coś co mi się podobało to podchodziła i pytałam mamy o opinie. Jagódka ja urodziłam we wrześniu i też w lutym Przeszliśmy na spacerówkę bo młody się nie mieścił
 
Adam miał jeszcze luz, jak skończyliśmy jej używać, ale już nie chciał leżeć:) Jedo mają ogromne gondole, chyba największe na rynku.
 
Ja juz mam fotelik be safe izi go , teraz sobie dałam zadanie żeby dopasować do jakiegoś wózka co fotelik będzie można w stelaż wpiąć [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
14409055_1197354680306215_1172716516_n.jpg
14429613_1197354676972882_1813629428_n.jpg

Przyszły mi materiały na pościel do wózka i ochraniacz na łóżeczko.Skoro już wiem, że to chłopiec, to pierwszy zakup specjalnie pod niego. Kurs krawiecki odbębnię i będę się realizować twórczo:)
 
z tego czerwonego zygzaka wymyśliłam sobie kokardki i tasiemki tylko do wiązania ochraniacza, reszta na panele będzie
 
Jagódka super te materiały :)

Jeżeli chodzi o wózki to ja patrzyłam na te 3w1 właśnie z fotelikiem maxi cosi bo zależy mi żeby można wpinać w stelaż ale fajnie ze Jagódka napisałaś o tańszej a równie dobrej wersji fotelika musze popatrzeć jak tak :)
 
Jagódka super te materiały :)

Jeżeli chodzi o wózki to ja patrzyłam na te 3w1 właśnie z fotelikiem maxi cosi bo zależy mi żeby można wpinać w stelaż ale fajnie ze Jagódka napisałaś o tańszej a równie dobrej wersji fotelika musze popatrzeć jak tak :)
Dzięki, też mi się podobają bardzo:)
On teraz inaczej się nazywa, bo spojrzałam, że Mimas ma następcę Safety 1st - One Safe XT
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry