reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki , wyprawka i inne

reklama
Przez ostatnie dni się przekopywałam przez recenzje wózków. Coś z doświadczenia możecie mi powiedzieć o tych modelach:
-Bumbleride Indie
-Baby Design dotty/husky
-Baby jogger citi versa
-Roan bass

To co dla mnie jest ważne to "terenowość", raczej nie mam chodników wokół domu, musi się mieścić do bagażnika średniego auta (ale to chyba każdy).
 
Przez ostatnie dni się przekopywałam przez recenzje wózków. Coś z doświadczenia możecie mi powiedzieć o tych modelach:
-Bumbleride Indie
-Baby Design dotty/husky
-Baby jogger citi versa
-Roan bass

To co dla mnie jest ważne to "terenowość", raczej nie mam chodników wokół domu, musi się mieścić do bagażnika średniego auta (ale to chyba każdy).
To są też moje typy wozkow:). Jako maniaczka wózków, szukałam idealnego 5lat haha. Babydesign dotty-śliczny :) Ale dla mnie spacerowka za "ciężka" ja jestem drobna i dziwnie wyglądam z nią.
Na razie od 8 miesięcy jestem za Roan Bass...podoba mi się wersja leather z tej Eco skórki biały. .Ale nie wiem czy to pękać nie bedzie:/ gondola nie zdąży popekac raczej, ale co ze spacerowka,ostatniej używałam 4lata aż. I na minus przy Roanie dla mnie - kolory...No albo ja mam humory ciążowe albo sama nie wiem co chce,jaki chce. W każdym mi coś nie pasuje.
 
A do ktorego miesiaca srednio uzywa sie spacerowki?? Wlasnie zaczelam ogladac wozki i przyznam szczerze ze gondole sa tragiczne... Jedynie z Polski mi sie podobaja w stylu roan bass takie bardziej oplywowe ale zamawiac wozek ze wzgledu na gondole to tez nie wiem czy dobry pomysl..
 
reklama
Do góry