reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

Densik wczoraj pytałam dziewczyn bo też nie wiem co kupować. Poczytaj komentarze do tyłu [emoji6] ale doszłam do wniosku, tak jak zaczęłam kupować na 62 to póki co tak będę kupować. A później może się dowiem jaki będzie maluch to w razie czego dokupi się mniejsze. Bo za duże faktycznie zaraz staną się dobre, a z za małymi to już nic się nie zrobi. No i ten kombinezon też póki co nie wiem jaki.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dopiero znalazłam wątek :) szalejecie z zakupami! Płeć znam, ale do przeprowadzki raczej się wstrzymam z zakupami.
Rozmaryn pamiętam tą serie z własnego dzieciństwa :)
 
A widzisz.. Geny poszły po tacie widocznie:)
Ja się zastanawiam nad kombinezonem, bo rodzę końcem lutego, dziecko będzie małe, mam jeden kombinezon, takiego misiaka, ale boję się, że będzie jednak za zimny.. Nie wiem czy kupować śpiworek czy raczej nie. Niby mam już dwoje dzieci, ale oboje letni i nie miałam takich dylematów.
 
A widzisz.. Geny poszły po tacie widocznie:)
Ja się zastanawiam nad kombinezonem, bo rodzę końcem lutego, dziecko będzie małe, mam jeden kombinezon, takiego misiaka, ale boję się, że będzie jednak za zimny.. Nie wiem czy kupować śpiworek czy raczej nie. Niby mam już dwoje dzieci, ale oboje letni i nie miałam takich dylematów.
Zależy jaka będzie zima, u nas na podhalu jak syn miał 3 mies było -20. Kombinezon był niezbedny. Teraz tutaj powiedzmy -10 max plus mam ten spiworek, ja chyba się na coś misiowego zdecyduje.
 
Ja mam właśnie taki misiowy kombinezonik:) i przed porodem innego kupować nie będę, a jak się okaże, że zima będzie ostra to najwyżej kupię coś innego
 
A tak w ogóle mój synek jest z października i do tej pory nie miał na sobie nic grubszego i cieplejszego niż właśnie taki misiowy kombinezon:) poza kilkoma chłodnymi dniami ta zima była ciepła, może teraz też tak będzie:)
 
reklama
Do góry