reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

karolaola nikogo innego nie pamiętam. ogólnie chciałam go sprzedać, ale tylko ze względu na to że marzy mi się teraz mutsy ;-). Ale nie opłaca się bo kosztował prawie 3 tyś, a na allegro używane 600 zł. Ogólnie można się tylko drobiazgów przyczepić. Kiepski plecaczek, trzeba torbę zakupić, szczególnie jak karmisz butelką i wozisz ten majdan ze sobą. Mały kosz na zakupy. A tak luz. Fajna jest opcja w gondoli z pasami specjalnymi, że dziecko może być przewożone w samochodzie w gondoli nie w foteliku na dłuższe wyjazdy super. Bo dzidzi wygodniej tam
 
reklama
karolaola - ja jakoś z góry odrzuciłam trzykołowce, ale wcale nie odczuwam, że wybór wózka jest teraz łatwiejszy.. :p

Jutro (jeśli tylko pogoda pozwoli) idę na spacer z koleżanką, która ma X-Landera to potestuję sobie :)
 
Oli to może z Tobą pisałam tylko nie do końca rozumiałam co czytałam:-D kurka no siedzi mi w głowie ten chicco, muszę D. wziąć do sklepu, żeby przekonał się, że jest ok. Mnie naszczęście ominął urok rzucany przez mutsy:-D

malamii ja też z początku nawet nie brałam pod uwagę trójkołowców, ale ten mnie uwiódł;)
 
Devi mam katalog, ale waga nie jest podana. jak na moje oko o wiele lżejszy od x landera.
dla mnie wazne ze dwustronna mozliwosc zamontowania gondoli i spacerowki, duzy kosz na zakupy, ladna torba , parasolka w zestawie z moskitiera i spiworkiem na nogi i pompowane koła :) a do tego wysoka rączka do prowadzenia dla wysokiego mężą :D
 
assia jest cięższy sam stelaż, gondola, spacerówka ważą odpowiednio 11,2 /5,2 /4,9 w x-landerze 9,5 /4,82 / 3,2. Ale inne funkcje rzeczywiście ciekawe i cena lepsza, wart przemyślenia;)
 
tu wklejam linka dla dziewczyn,które jak ja zastnawiają się nad kupnem wózka tako - ja do dziś byłam zdecydowana na warriora - teraz zobaczyłam ten i zaczęłam się zastanawiać - napsiadłam do tako bo nigdzie nie mogę znaleźć parametrów - wagi ani wymiarów ale jakoś w tym bardziej podoba mi się rama bo ma takie jakby rączki do podnoszenia calego wózka. no i fajny jest ten czarno-żółty :-) Wózek CAPTIVA SlideFx TAKO NOWOŚĆ Od producenta (1519993246) - Aukcje internetowe Allegro
 
Agulalula -naprawdę kolory super ma ten wózek ...ja nadal nie mogę sie zdecydować na kolor.myślałam o bezowym/zlotawym/kość sloniowa.....ale pewnie będzie usyfiony zaraz.jak to jest?moje pierwsze dziecko wiec nie mam pojęcia .
 
reklama
Dali - też nie mam pojęcia - bo też pierwszego dziecka się spodziewam ale myślę, że ciemniejsze łatwiej utrzymać w czystości , np podnóżek w spacerówce dla mnie musi być ciemny a tu ma jeszcze folię przeciw zabrudzeniom.
 
Do góry