reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki, wózeczki...

reklama
JASKOLKA ja tez powaznie m,yslalam o tym malibu, bo bardzo mi sie podoba (no ale w koncu kupilam safety first czarny). i pREFEROWALABZM TEN TURKUS Z NIEBIESKIM- ON PODOBAL CI SIE OD RAZU I TEN BYM WYBRALA NA TWOIM MIEJSCU!!!!!!!!!
 
Dziewczyny, chodzi mi po głowie to przekładane siedzisko w spacerówce. I w związku z tym przejrzałam ofertę wózków Tako. Z tego co widzę, to te wózki są bardzo ciężkie.. bo 16 kilo i więcej.. to już chyba za dużo..
X-Lander nie jest lekki ale bez przesady..? Wcześniej myślałam, że kilo w jedną albo w drugą stronę nie robi różnicy ale chyba waga powyżej 15 kg to już trochę za dużo..
I tym sposobem chyba zawęziłam sobie wybór wózka :)
 
jaskółka fajny ten wózek tylko jak dla mnie ma za szeroki rozstaw tylnych kół, wczesniej nie zwróciłam na to uwagi ale mi sie nie zmiesci w domu w małym pokoju... To samo dotyczy Quinny i X-landera. Wcześniej brałam je pod uwage a parę dni temu oglądałam je i jak dla mnie ten rozstaw kół jest tak szeroki że za wózkiem mogłyby stanąć dwie osoby:szok: Nie przeszkadza wam to?? Nie wiem... ja jestem niska i raczej szczupła wiec mi to przeszkadza. A tak poza tym to uważam że są ok;-)
 
ja ze względów praktycznych prawdopodobnie zdecyduję się na babyactive jet alu. Jest chyba najlżejszy z jakim się spotkałam, producent pisze że 10 kilo, ale gdzieś widziałam że 12. W każdym razie to i tak niedużo, a 4 piętro to jednak nie przelewki. Tylko żaden kolor jakoś do końca mi nie odpowiada...
Babyactive

Tako mają śliczne kolorki ale cóż, chyba jednak względy praktyczne wezmą górę na estetycznymi.
 
myszka- a wiesz ze nie zauwazył zeby x-lander mial szeroki rozstwa kol... fakt, tylnie sa szerzej niz przednie ale wydawlo mi sie ze to przedni rozstaw zwezili a tylnie sa standardowo..ale w sumie nie zwracalam nigdy na to wiekszej uwagi
 
devi ja ostatnio w sklepie go testowalam i bardzo mi sie podoba ale tyl jest strasznie szeroki... wogole w porownaniu do innych firm ktore byly do obejrzenia w tym sklepie ten mial najwiekszy rozstaw, wiekszy niz inne wozki wiesz z tymi wielkimi standardowymi gondolami:hmm: bylam w szoku bo ogladalam go na tylu stronkach i do glowy mi nie przyszlo ze to mi bedzie tak przeszkadzac a ja jeszcze mieszkam w malym mieszkaniu a w pokoju mam niestandardowe drzwi (wymiary) i na moge go skladac i rozkladac przed wejsciem do domu z dzieckiem na reku. Szkoda bo ogolnie bardzo ladny ale jak komus to nie przeszkadza to ogolnie jak dla mnie jest super:tak:
 
to faktycznie myszka, rozstaw jest u ciebie wazny .... mi naszczescie to nie przeszkadza ale zobacz jak to jest..ile rzeczy moze nam umknac przy wyborze wozka...nigdy bym nie pomyslal zeby zwrocic uwage na rozstaw kół (o ile samo by mi sie to w oczy nie rzuciło)
 
ja własnie ostatnio widziałam w markecie tego x landera i rzeczywiście jest dość szeroki,ale mnie się to np.podoba.. Tylko zastanawiam się czy nie ma problemów np. przy przejechaniu koło kasy, bo tam jest raczej wąsko...
 
reklama
ja ze względów praktycznych prawdopodobnie zdecyduję się na babyactive jet alu. Jest chyba najlżejszy z jakim się spotkałam, producent pisze że 10 kilo, ale gdzieś widziałam że 12. W każdym razie to i tak niedużo, a 4 piętro to jednak nie przelewki. Tylko żaden kolor jakoś do końca mi nie odpowiada...
Babyactive

Tako mają śliczne kolorki ale cóż, chyba jednak względy praktyczne wezmą górę na estetycznymi.

fajny ten wózeczek - i mi np baaardzo się podoba ten filoetowy - i dla chlopca i dla dziewczynki , jak dla mnie ładniutki.
 
Do góry