reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki, wózeczki...

Eh z tym wózkiem ciężka decyzja. Ja już na model zdecydowałam się. Chciałam wózek w wersji turkusowo-brązowej:
Hauck Malibu 3IN1 Travel System pram buggy Turquoise on eBay (end time 23-Apr-11 09:39:48 BST)

A tu nadaża się okazja kupna tego samego modelu w kolorystyce czerwonej. Ja do końca nie jestem przekonana do czerwonego
HAUCK MALIBU ALL IN ONE TRAVEL SYSTEM BRAND NEW BOXED on eBay (end time 12-Apr-11 12:32:19 BST)
Co Wy na to? może bez sensu wybrzydzam? Może powinnam skorzystać z okazji? Dodam,że chodzi o nowy wózek , który został wypakowany do prezentacji.

Wstawiłam linki, ponieważ obrazki nie chciały się wczytać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kwestia koloru to sprawa indywidualna i chyba nie jest najistotniejsza. A skoro trafia się okazja..
Do wielu kolorków można przywyknąć i z czasem je nawet polubić :) Może jedynie w przypadku bardzo jasnego koloru miałabym duże wątpliwości, bo to faktycznie nie jest zbyt praktyczne w wózku ;)
 
Jestem tego samego zdania,że kolor jest najmniej ważny. Same jednak wiecie jak to jest kiedy coś sobie upatrzymy, nastawimy się a tu bęc. Chyba wezmę ten czerwony, nie mam zbyt wielkiego budżetu a tu jeszcze tyle zakupów przede mną...
No ale Ładny ten czerwony czy nie? Chyba taki uniseks?
 
jak dla mnie ten wózeczke w czerwieni bardzo fajnie wyglada...ale wiadomo, kwestia gustu :) I czerwony jak najbardziej uniseks
 
karolaola
może rzeczywiście jest troszkę cięższy skoro znalazłaś dokładną jego wagę, ale naprawdę, wygląda na lżejszy i jeździ się nim jakoś lżej niż x landerem... chyba, że sobie to wmówiłam, bo chciałam poszukać czegoś właśnie innego niż x landera. w poniedziałek mąż pójdzie go wybadać od strony technicznej , bo ja mogę sobie go wizualnie obejrzeć i bryknąć się po sklepie :) zobaczymy co on na ten wózeczek
a firma z tego co mi Pan mówił w sklepie, nie reklamuje się , mają katalogi, nie mają nawet chyba strony internetowej, na allegro ktoś te wózki ma też do sprzedania...ale firma dobrze prosperuje, nawet mi Pan zeszyt pokazywał ile wózków zostało sprzedane
i ile ludzie zamówili, np. wpłacili zaliczkę, a wózek odbiorą w lipcu, sierpniu
ale wczoraj też byłam ogładać wózki i nie podoba mi się narazie nic innego, chyba się na ten DIVERSO nastawiłam w obecnej chwili :) :-)
 
jaskółka obydwa są b. ładne choć dla mnie z przewagą dla turkusowego... Ale jak jest duża różnica w cenie to pewnie bym kupiła czerwony. Będzie jeszcze wiele innych wydatków...
 
jaskółka-czerwony bardzo fajny ....bedzie Cie widac z daleka.
niby kolor malo istotny ale ja sobie z tego wielki problem zrobilam...niby duzo fajnych kolorkow ale nie mam pojecia ,bo niby te jasne mi sie podobaja ale zywe kolory tez wiec jestem w kropce.
 
reklama
Do góry