reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

reklama
Tonya-gratuluję zakupu kochana :-)też sie nad nim zastanawialiśmy bo znalazłam fajna ofertę 2w1 +torba w tym samym kolorku za 1200zł. ale odpadł u mnie przez to iż spacerówka nie jest montowana w 2 kierunkach,a dla mnie to ważne.Masz już dużyyy problem z wózkiem z głowy tylko ja ciągle niezdecydowana,ale na mnie przyjdzie też pora :-)najprawdopodobniej zakupimy Espiro gtx.
beti2223-super wózek ,cena trochę gorsza :-D,bardzo mi sie podobają te wózeczki ale spacerówki bo głęboki już mi nie pasi,ale wózeczek naprawdę super.
karolaola-gratki z zakupu!!!!!:happy:
a gdzie fotki dziewczyny ?!-takie na żywo proszę :happy:
 
Ostatnia edycja:
karolaola, ja swojego x-landera nie mam jeszcze w domu, ale chodziłam na spacerki z koleżanką, która go używała. Nie zauważyłam żeby rączka i gondola się ruszały. Raczej były stabilne. Co do pasków do regulacji spacerówki to faktycznie może to wydawać się minusem, ale pomyśl z innej strony. Możesz płynnie ustawić kąt nachylenia oparcia (nie jesteś skazana na max 3 opcje). Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia bo takie rozwiązanie jest stosowane w X-Landerach i gdyby się nie sprawdzało to na pewno by to zmienili.
 
Tonya- zielony tez fajny, sczegolnie rocznik 2010 bo w 2011 dalej jest zielony tylko bardziej oczojebny i pod inna nazwa:p Wiec dobry wybor

No ten zielony nowy faktycznie oczojebny jest i takiego bym nie chciała :-)

Beti my rozważaliśmy Mura 4, ale troche nam był za drogi, niemniej wózki tej firmy na pewno są godne polecenia, dobry wybór.

Lana to już widzę finał decyzyjny blisko :-)

Karolaola u mnie też się rączka nie rusza. A co do regulacji oparcia poprzez pasy to zgadzam się z Malamii, że takie płynne ustalenie kąta nachylenia oparcia ma swoje plusy. Jedyne na co zwróciła nam uwagę pani w sklepie, to że paski boczne przy oparciu muszą być maksymalnie ściągnięte i nie poskręcane, bo wtedy oparcia nie da się ustawić "na siedząco".
A o zakupie lekkiej parasolki przed przyszłym sezonem letnim też myślimy, bo będzie lżejsza i lepiej nam się w aucie zmieści, jak będziemy gdzieś wyjeżdżać. Tak więc plany mamy takie same :-)
 
W sumie macie rację- nie patrzyłam na to z tej strony, ale kwestia przyzwyczajenia z regulacją tych pasów i powinno być ok. Kurcze to mnie zmartwiłyście z tą nieruchliwą rączką, a ja jeszcze przed kupnem w sklepie byłam i tam też ta rączka się ruszała i nawet nie pytałam czy tak ma być czy wózek jest 'rozjechany' i jak mój przyszedł to już w ogóle byłam pewna, że tak ma być:confused2: Chyba jeszcze raz w poniedziałek udam się do sklepu, bo jakby co mam jeszcze gwarancje to wyślę wózio do naprawy.
 
karola- a moze poprstu nie dokonca rozumiemyo co chodzi z ta raczka ruszajca sie ;) jesli w sklepie tez tak bylo to pewnie piszesz o czyms co jest normalne a my nie zwrocilysmy na to uwagi. Co do regularcji paskami- tez mnie to na pocztaku zastanawialo ale teraz nie wiem czy coraz czesciej taka metoda nie jest stodowana bo np. w moim bujaczku z Fisher Price tez tak sie oparcie reguluje. I tak jak dziewczyny pisza, to rozwiazanie stosowane jest w x-landeach od lat i chybna nikt szczegolnie nie narzeka :)bedzie dobrze:)
 
devi ja nawet przeszperałam neta w tym temacie i też napotkałam opinie, że ta rączka jest w minimalnym stopniu ruchoma- ktoś to określił jako dodatkową amortyzację nawet. I mi to w ogóle nie przeszkadza, ale z ciekawości zapytałam coby być pewną, bo gwarancja jakby co jeszcze jest. Jeśli chodzi o gondolę to moja nie jest równoległa do podłoża tylko główkę maluch ma trochę wyżej a nózie trochę niże- tak pod ukosem jest i lekko się "buja". Ale z ciekawości zajrzę do sklepu i się upewnię:tak:
 
reklama
Hej, ja choć termin mam na sierpień to wózek już kupiliśmy:) Według mnie to choć jeździłam tylko po podwórku to dobrze sprawdza się wózek z firmy SOJAN - jest trochę wyższy, ma amortyzatory, koła skręcane z blokadą, gondole z rączką do tego spacerówka i nosidełko. Uważam, tez że najlepiej wybrać ciemny kolor- ja mam np. popiel z granatem, ale w słońcu wygląda jaśniej:)
 
Do góry