reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

reklama
Mamy nową pierwszą brykę dla naszego synka :-) Ale się cieszę :-)
Wczoraj po kolejnym wertowaniu internetu wzdłuż i wszerz, postanowiliśmy pojechać gdzieś zobaczyć jeszcze raz na żywo X-landera. I akurat wtedy zadzwoniła do mnie kumpela, która używa ten wózek od 2 lat. Poleciła nam hurtownię wózków niedaleko nas.
Pojechaliśmy, sprawdziłam naocznie jak to jest z tym oparciem w spacerówce (wychylenie do tyłu faktycznie nie jest duże, a w razie czego można je zniwelować cienką poduszką), a że mieli rewelacyjną cenę 1200 zł to wzięlismy go od ręki :-D
Za tą cenę nic lepszego nie mogło się trafić :-D:-D:-D

No to Lana teraz za Ciebie trzymam kciuki ;-)
 
Mamy nową pierwszą brykę dla naszego synka :-) Ale się cieszę :-)
Wczoraj po kolejnym wertowaniu internetu wzdłuż i wszerz, postanowiliśmy pojechać gdzieś zobaczyć jeszcze raz na żywo X-landera. I akurat wtedy zadzwoniła do mnie kumpela, która używa ten wózek od 2 lat. Poleciła nam hurtownię wózków niedaleko nas.
Pojechaliśmy, sprawdziłam naocznie jak to jest z tym oparciem w spacerówce (wychylenie do tyłu faktycznie nie jest duże, a w razie czego można je zniwelować cienką poduszką), a że mieli rewelacyjną cenę 1200 zł to wzięlismy go od ręki :-D
Za tą cenę nic lepszego nie mogło się trafić :-D:-D:-D

No to Lana teraz za Ciebie trzymam kciuki ;-)

Tonya, bardzo dobry wybór:-)
 
Tonya- zielony tez fajny, sczegolnie rocznik 2010 bo w 2011 dalej jest zielony tylko bardziej oczojebny i pod inna nazwa:p Wiec dobry wybor
 
reklama
Dołączam do mam, które ten kłopot mają już z głowy i u nas też padło na x-landera w kolorze carbon. Znalazłam korzystną ofertę używanego (8 miesięcy) wózka z wszystkimi możliwymi dodatkami i fotelikiem maxi cosi i długo się nie zastanawiałam. Z tym, że ja biorę pod uwagę przesiadkę na lżejszy pojazd koło wakacji następnego roku, bo nie ukrywam, że od razu chciałam jakiś mniej ważący, ale doszłam do wniosku, że najrozsądniej będzie zapewnić małemu wygodę w gondoli i spacerówce przez pierwsze miesiące, a później lżejsza parasolka- lżejsza nie znaczy kij i szmata na kółkach- jak to tu pięknie któraś określiła:-D Ale póki co jestem bardzo zadowolona:-).
Mam tylko pytanie czy w Waszych x-landerach też rusza się rączka i gondola zamocowana na stelażu. A i jedyny minus jaki dostrzegłam to regulacja oparcia w spacerówce na pasach.
 
Do góry