reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

Czesc mamy:) mam do sprzedania Teutonie Spirit3 gondola i spacerówka+adaptery do fotelika maxi cosi. Wózek jest w stanie b. dobrym bo krótko z niego korzystałam. Nie sprzedawałabym go bo jestem znowu w ciązy ale tym razem czekamy na blizniaki:szok:.
Wózek polecam, jest bardzo lekki i super sie składa.
 
reklama
LANA ale byłaś w sklepie z miarką i sama mierzyłaś wnętrze tych wózków? bo ja sama się naciełam, że oni piszą co innego na stronach internetowych a co innego jest na żywo.
właśnie nie mam kurczę jak samej zmierzyć tych wózków bo u mnie w sklepie są tylko na zamówienie skubańce:-(
Karolaola-akurat w tym modelu bebe confort high trek 3 koła mi się podobają ,ale sama nie miałam okazji prowadzić takiego wózka ,opinie mamuś prowadzących ten wózek mam tylko z neta -podobno jeździ się super ,chociaż sama wolałabym sprawdzić:tak:
 
Mamy drogie, uderzam na wózki, bo to jedymy w miarę pewny u mnie temat! Ja się chyba na navingtona zdecyduje! Ogladałam już w częstochowie, piekne są te wózki! ;-) Marzył mi się klasyk, zresztą mój mąż też stwierdził że takie mu sie bardziej podobają. Teraz tylko zastanawiam się na co postawić, czy na opcej bujania, czy na system przeciwstrzasowy ;-) W sumie, to sie skłaniam właśnie w stronę tej ramy corvet, z przewstrząsami, bo ona też jest mała po złożeniu. A że my ciagle w podróży pomiędzy czestochową a Krakowem, to by sie przydało żeby sie wózek w bagażniku focusa zmieścił.
 
Dołączam zdjęcie, może już ktoś widział, może ktoś jeżdzi :confused:
To jest rama corvet, przeciwstrząsowa
361.jpg


a to galeon z opcją bujania
http://www.navington.com/img/big/639.jpg

Jak sobie pomysle, że jeszcze nawet wózka nie mam to mi słabo! Musze sie decydować wreszcie na coś i zakupy zrobić! Tak to jest jak człowiek na ostatnią chwile zostawia wszystko!
 
Arriva, a ten wózek ma skrętne kółka?
Przyznam szczerze nie widziałam tego modelu jeszcze, ale może dlatego że klasyczne wózki jakoś do mnie nie przemawiają. Chociaż ten wygląda na solidny i ładnie się prezentuje itd.;-)
 
szuszu nie zapytałam się oczywiscie! ;-) W sklepie kobieta mi opowiadała o tym systemie bezpieczeństwa, o kombinowaniu ramy ze spacerówka, gondolą i fotelikiem, o pieknym wykonczeniu (co akurat sama zauwazyła ;-) ale jakos o kółkach nic nie mówiła! Na stronie tez nic nie pisza! W sumie to nawet troche pobujałama tym wózkiem, ale jakos na koła nie zwróciłam uwagi :crazy:Bede tam jechac do sklepu w tygodniu to sie dowiem wszystkiego! No musze sie juz decydowac bo czasu coraz mniej!
A jezeli chodzi o sam wzór, to klasyki mi sie bardzo podobaja! :-D Akurat navi, sa tez bardzo ładnie zrobione, no i maja opcje zeby rame i gondole kupic osobne, a potem np. siedzisko spacerówki też osobno! Czekamy na ruch dziadków, bo jezelic sie dołożą to bierzemy wszystko naraz ;-) i fotelik ;-)
 
ariva1-wózki klasyczne do mnie nie przemawiają zupełnie,akurat mam inny gust ale powiem Ci ,że te które pokazałaś ładnie się prezentują i wyglądają na solidnie zrobione,takie pożadne te wózeczki-dopracowane:tak:
Wczoraj na aukcji gdzie mam upatrzonego bebe conforta high treka znalazłam 2 kobitki które zakupiły ten wózeczek i napisałam do nich e-maila z prośbą o napisanie swoich wrażeń po zakupie tego wózeczkai jedna się zlitowała i napisała mi dość wyczerpującą opinię.Z jej pierwszych wrażeń wynikało,że wózeczek jest super ,dużo innych rzeczy mi opisała które mnie interesowały mi.to ,że świetnie się prowadzi wózeczek płynie nie jeździ(takie opinie już też wcześniej czytałam) jak na razie tylko jazdy po domu się odbyły bo spodziewa sie synka za około 3-4 tyg. w sumie to ma prawie taki sam termin jak ja :-)-ale świat jest mały ,nawet e-mailowo człowiek może spotkać drugą osobę w takiej samej sytuacji życiowej :-D
 
karolaola my się zdecydowaliśmy na Tako princessa gondola w jumper, captivia, warrior wszystkie niby mają 75 cm. jest podobno bardzo niewiele wózków co maja 80 cm , i to serio trzeba mierzyć samemu. ja myślałam że jumper ma mniejsza niż warrior a w sklepie sama osobiscie mierzylam i mają takie same. a na stronie producenta jest napisane 79X39 warrior a jumper x 75x35!

Akurat mam warriora w domu i gondola wewnatrz ma 75 cm, wymiary podane na stronie producenta są zewnętrzne :-)
Co do wózka arrivy, to są to bardzo fajne wózki, oczywiście jeśli komus odpowiada klasyczny wózek. Ten Carravel jest fajny na tych wiekszych kołach.
 
reklama
Do góry