reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

JA RÓWNIEZ DOŁĄCZAM SIE DO GRATULACJI ZAKUPIONYCH WÓZECZKÓW!!!!!!!!!!!!:-)
w dzisiejszych czasach i wielkim wyborem wieeelllluuuu firm wybór naprawdę jest niełatwy :tak:-wiem coś o tym :-Dmi się ciągle coś w każdym nie podoba -masakra jakaś ,ale nie ma wózków idealnych a szkoda :-(.My dziś z mężulkiem postanowiliśmy ,że poczekamy aż się młody urodzi i jeśli będzie miał powyżej 55cm wzrostu trza będzie kupić Espiro gtx a jeśli będzie mniejszy kupimy Bebe Confort high trek.Chodzi tu głównie o wielkość gondolki w bebe confort jest ona mniejsza o 10 cm. i dlatego poczekamy do narodzin.Ale ogólnie wózek jest wypasiony jak dla nas.
 
reklama
Lana a to ile ma gondola w tym bebe?

Nikos ja też przez jakiś czas myślałam o tym chicco, ale jakoś ta płytka budka mnie zniechęciła, tzn jakby mi przyszło przenieś małego w okolicy grudnia do spacerówki to mi się taka odkryta wydaje. Poczytaj opinie na necie- jest masę. Dużo mam narzeka też na płytkie okrycie w gondoli i dziecku zawiewa do środka, ale dla każdego co innego jest ważne. Fajnie jest to, że spacerówka jest nie za ciężka...
Aaa i jeżeli Cię to interesuje to dużo używanych w dobrym stanie zestawów jest na all, a przy tym ceny atrakcyjne:tak:
 
Karolaola-skubana ma zaledwie 68cm. ale jest wypasiona to jest jej opis:
Lekka i łatwa do przenoszenia, nowa gondola BBC o nazwie Windoo wykorzystuje ekskluzywny system recyrkulacji powietrza, który ułatwia dzieciom oddychanie podczas snu.
Jako koszyczek Mojżesza, łóżeczko samochodowe lub jako głęboki wózek, zawsze daje dziecku najlepszą ochronę i otoczenie pełne miłości ... i czystego powietrza! Możesz ją wszędzie ze sobą zabierać!
Dla zapewnienia absolutnej wygody podczas noszenia oraz zerowego ryzyka, rączki są sztywne i ergonomiczne i odchylają się łatwo i szybko.
Wnikliwie zaprojektowana!
Dołączono samochodowy zestaw bezpieczeństwa. Pokrywę i daszek (buda) można ponownie użyć dla potrzeb wózka sportowego. Po wypięciu ze stelaża może pełnić funkcję kołyski.
W całości zdejmuje się i nadaje do prania. Wewnętrzna tapicerka i materac nadają się do prania w pralce
 
No to powiem Ci, że jest niewiele mniejsza od mojego x-landera:szok: swoją drogą nie wiedziałam, że tam jest taka mała gondola-zmierzyłam i ma 73cm na spodzie gondoli tak na luźno. No, ale wydawała mi się jakaś mała jak już wózek dotarł.
Jakbyś się zdecydowała na ten bebe to musisz oblukać spacerówkę czy ewentualnie nadaje się by przenieś do niej malucha w zimę (rozkładana na płasko, zabudowana) a powiem Ci, że tą gondolą aż tak bym się nie sugerowała, bo z każdej maluch wyrośnie no chyba, że masz na oku jakąś tradycyjną co ma 80 parę cm długości i ponad 40 szerokości.
Ważne, żeby spacerówka Ci się sprawdzała- ja tak myślę.:tak:
 
Dzięki karolaola :-) -spacerówka rozkłada się na płasko z tym ,że nie ma ochraniaczka na nóżki a śpiworek orginalny bebe confort koszt 300zł.:szok: ale myślałam o zakupie takiego nie firmowego ale za to z owczej wełny koszt od 90- 130zł.i wtedy przenieść ewentualnie do spacerówki z takim śpiworkiem.Gdybym rodziła wiosna to 5 minut bym się nie zastanawiała bo jesienią dziecko już starsze i tak bym musiała przesadzić sie na spacerówkę ale teraz mam objekcie boję się ,że w lutym będę zmuszona młodego przekładać do spacerówki.
W sumie to myślałam ,że x-landery mają większa gondolkę :eek:.
W Espiro gondolka większa od high treka o 10 cm bo ma 78cm.Poczekam do narodzin-nie ma innego wyjścia:-)
 
LANA ale byłaś w sklepie z miarką i sama mierzyłaś wnętrze tych wózków? bo ja sama się naciełam, że oni piszą co innego na stronach internetowych a co innego jest na żywo.
 
Dokładnie, bo z tego co piszą to gondola w x-landerze powinna mieć ok 75 do 80 cm. A ja z biedą mam 74 (mówię o spodzie, bo ku górze troszkę jest szersza, ale dziecko nie leży w powietrzu).
Ja to prawie pewna jestem, że koło grudnia stycznia będę przekładać, bo maluch+śpiwór+kombinezon swoje robi. Ja też nie mam ochraniacza na nóżki tylko właśnie śpiworek i myślę, że wystarczy, a te z owczej wełny to ponoć super ciepłe są- także to nie byłby problem myślę.

A jak się zapatrujesz na 3 koła?

Agulalula
a Ty masz tako captivie? I jakie wymiary ma gondolka?
 
karolaola my się zdecydowaliśmy na Tako princessa gondola w jumper, captivia, warrior wszystkie niby mają 75 cm. jest podobno bardzo niewiele wózków co maja 80 cm , i to serio trzeba mierzyć samemu. ja myślałam że jumper ma mniejsza niż warrior a w sklepie sama osobiscie mierzylam i mają takie same. a na stronie producenta jest napisane 79X39 warrior a jumper x 75x35!
 
reklama
Do góry