reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

Dla niezdecydowanych znalazłam coś takiego. Nie wiem czy o tych wózkach była mowa: Babyactive JET - NOWOŚĆ - Poznań (428712886) - Aukcje internetowe Allegro

A to strona producenta. Trochę uboga w informacje:
BabyActive - wózki dziecięce
identyko ogladałąm u siebie i nawet bym go brałą ale wazy 3kg wiecej niz mój. A tak to jest zajefajny:)))

Mysza bardzo podobny miałam przy Laluni:tak: tylko nie było gondolki bo robiło sie ja ze spacerówki:-p
 
reklama
Widze,ze pisalyscie wczesniej o wozeczkach w kwiatki:-)Ja mam Bolder na trzech kolach,kremowy w niebiesko-bezowe kwiatki.Jestem zadwolona i dalej nie moge sie na niego napatrzec:-D
 
Kasia1978 zamówiliście już Tako Jumper? Moja ostatnia decyzja to właśnie on, z moich trzech faworytów to jedyny wózek który znalazłam w Gdańsku żeby "wymacać" i pojeździć i właściwie wszystko mi w nim pasi, tylko męża jeszcze muszę zaciągnąć żeby obejrzał. Chciałam się spytać czy widzieliście na żywo ten kolor beż (na zdjęciu ma mało wspólnego z beżem :-)) bo jeśli okaże się taki mdły to wzięłabym grafit.
 
Widze,ze pisalyscie wczesniej o wozeczkach w kwiatki:-)Ja mam Bolder na trzech kolach,kremowy w niebiesko-bezowe kwiatki.Jestem zadwolona i dalej nie moge sie na niego napatrzec:-D
Motylek świetny wózeczek, bardzo mi się podoba, jednak ze względu na cene raczej go nie kupię :crazy:

Kasia1978 zamówiliście już Tako Jumper? Moja ostatnia decyzja to właśnie on, z moich trzech faworytów to jedyny wózek który znalazłam w Gdańsku żeby "wymacać" i pojeździć i właściwie wszystko mi w nim pasi, tylko męża jeszcze muszę zaciągnąć żeby obejrzał. Chciałam się spytać czy widzieliście na żywo ten kolor beż (na zdjęciu ma mało wspólnego z beżem :-)) bo jeśli okaże się taki mdły to wzięłabym grafit.
Kasia, jak ostatnio byłam w hurtowni wózków to panie sklepowe bardzo go polecały, jedna nawet ciężarna powiedziała, że ona go kupuje dla swojej dzidzi :tak::tak:A gondolkę ma sporą ta kareta??
 
Mam już jumpera w garażu :tak: Rzeczywiście ten beżowy na żywo wygląda trochę inaczej. Trudno to nazwać, ja ostatecznie zdecydowałam się na granatowy ze względów praktycznych. Budę można odpiąć więc jakby latem za mocno ciągnęła słońce, to sama parasolka wystarczy. Teraz mam zieloną spacerówkę i szlag mnie trafia na ciągłe plamy :baffled:
Gondola 75x35
Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe...
 
Kasiu dzięki :-) ja też biorę pod uwagę że będzie to okres zimowy i ciemny lepiej się sprawdzi, na szczęście czytałam że można zdjąć łatwo materiał do prania. I rzeczywiście gwarancja 24 mies.?
 
Oj z gwarancją to w sumie nie wiem :baffled: Jak z praniem, to też nie sprawdzałam - planuję odświeżyć w połowie września, bo i tak stoi w garażu, to nie chce żeby nałapał za szybko zapachów.
 
reklama
Hejka!!dziewczyny - wiecie jak to jest z łóżeczkami turystycznymi???? Właśnie nam dzisiaj przyszlo !! Jest bardzo fajne (wstawie pozniej zdjecie) z przewijakiem i melodyjkami :-) Nie wiem tylko za bardzo czy kupowac do niego materacyk czy nie ?? teoretycznie spod wydaje sie dosc twardy, ale czy wystarczajaco to nie wiem :-( teoretycznie wg producenta nie trzeba, ale slyszalam z kolei ze lepiej miec materacyk..nie wiecie jak to jest naprawde ??
 
Do góry