reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

reklama
My z m wykupiliśmy ubezpieczenie pracownicze jeszcze we wrześniu, bo przy Martynce nie zdążyliśmy, becikowe swoją drogą i chyba załapiemy się na drugie od miasta - z Martyną się udało, więc troche kasy będzie, ale już kupilismy wózek, wyzerujemy wizyty u ginekologa, bo też koło 1000 wyjdzie, wykupimy szczepionki - kolejny 1000 i mamy w planach małe zamieszanie w kuchni i garażu i po kasie :sorry2:
 
Wlasnie mialam pytac jakie srodki antykoncepcyjne planujecie po porodzie? wiem ze podczas karmienia nie mozna wszystkiego ale z tym karmieniem to roznie bywa ja sprobuje karmic jak najdluzej choc poprzednio mi sie udalo tylko kazdego po miesiacu karmic zobaczymy jak wyjdzie teraz ale nie o to pytam chcialam poznac wasze opinie o plstrach badz zastrzykach bo co do spirali Czarna to ja bym sie bala tyle sie na czytalam ale wiesz to ja a ty moze bedziesz chwalic :))
 
Minisia a poczytaj o tej
Mirena, antykoncepcja, system hormonalny, wkładka, wkładka hormonalna - co to jest wiele słyszałam o niej dobrego. Ginka na poczatku proponuje mi tabsy dla karmiacych ale ja kiedys brałam i niestety moj organizm nietoleruje. Zastrzyków sie boje bo moja sis miała i odradza(brak ochoty:-( zatrzymuje wode w organizmie i sie tyje)
Plastrow nie znam:no:
Bdb sa tabletki Jasmin moze i je wypróbuje ale to sie jeszcze zobaczy:rofl2:
 
Zaraz poczytam.Wiesz ja troszke mam ksiazeczek o antykoncepcji i w sumie wszedzie strasza mnie skutki uboczne ale zanim podejme decyzje spytam gina co mi poleci.Ja troszke w plastry chce uderzyc ale tez nie wiem na 100%czy sa takie rewelacyjne
Ty juz sie zdecydowalas na ta spirale????
 
Minisia a poczytaj o tej
Mirena, antykoncepcja, system hormonalny, wkładka, wkładka hormonalna - co to jest wiele słyszałam o niej dobrego. Ginka na poczatku proponuje mi tabsy dla karmiacych ale ja kiedys brałam i niestety moj organizm nietoleruje. Zastrzyków sie boje bo moja sis miała i odradza(brak ochoty:-( zatrzymuje wode w organizmie i sie tyje)
Plastrow nie znam:no:
Bdb sa tabletki Jasmin moze i je wypróbuje ale to sie jeszcze zobaczy:rofl2:

Moja sis po zastrzykach tak przytyła, że szok.
Więc chyba najbezpieczniejsze będą plasterki - chociaż zasięgnę porady lekarza.
 
reklama
A ja byłam ostatnio u gina i poczytałam ulotki o tabletkach anty dla kobiet karmiących (tylko nie pamiętam nazw) . Więc chyba na jakieś tabletki się zdecyduję ale popytam jeszcze gina jakie wybrać.:happy:
 
Do góry