reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

Dorotka niestety zaciął sie hamulec i od ponad 2 tyg stoi. A po drugie jakoś taki sztywny jest dla mnie. Niestety mój poprzedni (ten zielony) wrecz płynął i był rewelacyjny i teraz ciężko mi dogodzić:zawstydzona/y: Ten niebieski nie jest zły ale dla mnie czegoś mu brakuje:zawstydzona/y:
 
reklama
my do auta mamy spacerowke maclarena :tak:- wyglada prawie tak samo (tylko nie mamy palaka), jest bardzo wytrzymala i naprawde malo miejsca zajmuje po zlozeniu, tak ze zakupy bez problemu mieszcza sie razem z nia w bagazniku. Polecam :)
A ja się zastanawiałam nad Maclarenem ale stwierdziłam, że szkoda mi kasy, jakby cos sie stało, zniszczyłby się czy zaginął. Jednoczesnie chciałam wózek, który mi się nie rozwali od razu no i 2 tyg temu kupiliśmy Mutsy Easyrider. Mamy zwykły wózek Mutsy i jest ok, więc mam nadzieję, że parasolka się spisze :rofl2: Przynajmniej śpiworek do obu wózków pasuje :tak:
na razie za bardzo parasolka nie była użytkowana (raz z nia byliśmy na spacerze i było ok), bo została kupiona z myslą o zostawianiu w żłobku, a że młody chory i do żłobka na razie nie chodzi, więc stoi w domku.
a wygląda tak:
http://dino.sklep.pl/nowy/linki/wozki/spacerowe/mutsy_easyrider/easyrider09.htm
więc żadna rewelacja ;-) plusem jest to, że ma raczej duże, w porównaniu z innymi wózkami siedzisko (Maciek duży chłop jest, więc jeżeli wózek ma długo posłużyc trzeba to brać pod uwagę :tak:) i jest dosyć wygodny, rozkładany do pozycji leżącej (Maciek już zaliczył w nim 3 drzemki).
Minus to (podobno) dość małe kółeczka, brak pałąka, no i wolałabym, żeby jednak był lżejszy (waży ok. 7 kg) :-).
 
A ja się zastanawiałam nad Maclarenem ale stwierdziłam, że szkoda mi kasy, jakby cos sie stało, zniszczyłby się czy zaginął. Jednoczesnie chciałam wózek, który mi się nie rozwali od razu no i 2 tyg temu kupiliśmy Mutsy Easyrider. Mamy zwykły wózek Mutsy i jest ok, więc mam nadzieję, że parasolka się spisze :rofl2: Przynajmniej śpiworek do obu wózków pasuje :tak:
na razie za bardzo parasolka nie była użytkowana (raz z nia byliśmy na spacerze i było ok), bo została kupiona z myslą o zostawianiu w żłobku, a że młody chory i do żłobka na razie nie chodzi, więc stoi w domku.
a wygląda tak:
http://dino.sklep.pl/nowy/linki/wozki/spacerowe/mutsy_easyrider/easyrider09.htm
więc żadna rewelacja ;-) plusem jest to, że ma raczej duże, w porównaniu z innymi wózkami siedzisko (Maciek duży chłop jest, więc jeżeli wózek ma długo posłużyc trzeba to brać pod uwagę :tak:) i jest dosyć wygodny, rozkładany do pozycji leżącej (Maciek już zaliczył w nim 3 drzemki).
Minus to (podobno) dość małe kółeczka, brak pałąka, no i wolałabym, żeby jednak był lżejszy (waży ok. 7 kg) :-).

Wiem- nowe sa koszmarnie drogie, ale ja kupilam z drugiej reki i jestem bardzo zadowolona :)
 
A mnie się ostatnio śniło, że przednie kółko w spacerówce popsułam - dosłownie rozleciało się i jakieś siano wystawało z niego.
Lo matko sen nieziemski i uśmiałam się z siebie.

Czyżby to zapowiedź jakiegoś nowego zakupu ;-):-D?
 
reklama
Do góry