reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

reklama
Czarna fajny wozio, wydaje sie troche ciezki, ale podejrzewam ze takiego bys nie kupila;-)
ja juz od 2 dni mam spacerowke, po wielu prosbach namowilam meza na nowy wozio.Wczesniej mu mowiolam ze kupujemy taki drogi bo jeden na zawsze:-p
Ja mam silver crossa pop vougue i jak narazie super, lekki, dobrze sie prowadzi i chyba wygodny dla malej.
http://www.silvercross.co.uk/thumbn...=C3F385F5DD32D3A72C505EC6199A6559&units=Pixel
 
My jezdzimy cossato diablo i nie zamieniłabym go na żaden inny, lekki, super się składa i rozkłada spokojnie z dzieckiem na ręku można sobie poradzić:tak:
 
Magda jaki masz Espiro??
Ja mam spacerówke Espiro Jet, ma jakies ponad 2 miesiace, a tu drut z budy wystaje, zamek w kieszonce sie rozwalił, ale ogolnie nie narzekam :-D he he
 
Magda jaki masz Espiro??
Ja mam spacerówke Espiro Jet, ma jakies ponad 2 miesiace, a tu drut z budy wystaje, zamek w kieszonce sie rozwalił, ale ogolnie nie narzekam :-D he he


Martynka mamy taki
WÓZEK SPACERWY PARASOLKA MAGIC ESPIRO BABY DESIGN (756333788) - Aukcje internetowe Allegro

i teraz nie wiem czy albo ja tak dobrze trafilam czy ty mialas poprostu pecha:-D
Ja jestem mega zadowolona,nic sie nie przeciera, zadne prety nie wystaja, tylko kolko z przodu cos ostatnio szwankuje ale to moja wina bo "niechcacy" w niego mocno kopnelam:cool:
 
reklama
Czarna fajny wozio, wydaje sie troche ciezki, ale podejrzewam ze takiego bys nie kupila;-)
ja juz od 2 dni mam spacerowke, po wielu prosbach namowilam meza na nowy wozio.Wczesniej mu mowiolam ze kupujemy taki drogi bo jeden na zawsze:-p
Ja mam silver crossa pop vougue i jak narazie super, lekki, dobrze sie prowadzi i chyba wygodny dla malej.
http://www.silvercross.co.uk/thumbn...=C3F385F5DD32D3A72C505EC6199A6559&units=Pixel
Agniesia waży coś koło 9kg;-)
A mój M nie zgodził się na nowy wózio :sad:

eeee szukaj kupca na stary a za kase za niego kupujesz nowy:tak: Ja tak robie:-D:-D:-D

Ja tam z mojego juz też:-p
 
Do góry