reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki/foteliki samochodowe

reklama
Nie umiem sobie wyobrazić jakim cudem one mają skręcać skoro są na tak skonstruowanych osiach.
Pewnie mozna sobie wybrac model ze skretnymi lub bez[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Mnie podoba się jeszcze Cybex Baliosa, wygląda lekko i zwrotnie :) Może ktoś ma i mógłby się wypowiedzieć jak jest w rzeczywistości? :)
Zobacz załącznik 835096
Ja mam i jestem nim zachwycona a uzyskujemy od prawie roku wersje spacerowa. Wcześniej miałam roan bass. Jeśli chodzi o balios ma duże i wygodne żelowe kola. Zalety pompowanych i plus że się nie przebije:)
Duży pojemny kosz pod spodem. Adaptery pasuja zarówno do fotelików cybexa jak i maci cosi (który mielismy). Pieciopunktowe niezależne pasy. Naprawdę super sprawa przy ruchliwym berbeciu. No ja szczerze polecam. A i mieszkam na wsi więc jeździmy po każdym terenie :)

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
Nie umiem sobie wyobrazić jakim cudem one mają skręcać skoro są na tak skonstruowanych osiach.
Ja się nie znam [emoji16] ale tak podają :) a pytam bo mam możliwość go dostać a za pół roku kupić sobie spacerowke i zastanawiam się właśnie, że chyba raczej nie ma sensu wydawać pieniądzy na gondole na pół roku tym bardziej, że mamy teraz mnóstwo różnych wydatków, zakupów :) jak myślicie?

f2w39n7303c24ozn.png
 
Ja mam i jestem nim zachwycona a uzyskujemy od prawie roku wersje spacerowa. Wcześniej miałam roan bass. Jeśli chodzi o balios ma duże i wygodne żelowe kola. Zalety pompowanych i plus że się nie przebije:)
Duży pojemny kosz pod spodem. Adaptery pasuja zarówno do fotelików cybexa jak i maci cosi (który mielismy). Pieciopunktowe niezależne pasy. Naprawdę super sprawa przy ruchliwym berbeciu. No ja szczerze polecam. A i mieszkam na wsi więc jeździmy po każdym terenie :)

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
A te adaptery tą są takie uniwersalne skoro pasują i do cybexa i do maxi cosi?
 
reklama
Olaaa tak. Dokupilam żeby móc fotelik mocowac i gościu mi powiedział że pasują do obu. Z tego co kojarzę to be safe chyba też.

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
Do góry