reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki/foteliki samochodowe

Ja mam wozek polskiej firmy Mikado. Bylam bardzo zadowolona. Tego modelu juz firma nie produkuje, ale widze, ze jego nastepca ma wiele udoskonalen. Gdymym nie miala co z kasa robic to chetnie bym wynienila wlasnie na nowszy model tej firmy.
Link do: mikado | producent wózków dziecięcych

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Dziewczyny nie patrzcie na opinie facetow, to przeciez glownie Wy bedziecie chodzic z wozkiem i to Wam ma odpowiadac. Chyba, ze bedzie inaczej.


0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


No niby masz rację, ale z drugiej strony to też ich dzieci I mają coś do powiedzenia :D na pewno znajdziemy jakiś "zloty środek " w sumie to ja już mam pomysł skoro On wybierał imię dla synka bo tak a mieliśmy umowę ja dla dziewczynki On dla chłopczyka to ja wybieram wózek Ciekawe co a On na to :D
 
No niby masz rację, ale z drugiej strony to też ich dzieci I mają coś do powiedzenia :D na pewno znajdziemy jakiś "zloty środek " w sumie to ja już mam pomysł skoro On wybierał imię dla synka bo tak a mieliśmy umowę ja dla dziewczynki On dla chłopczyka to ja wybieram wózek Ciekawe co a On na to :D
No dzieci ich, ale z wozkiem zwykle do czynienia za wiele nie maja. Przynajmniej u mnie tak bylo. A to jednak sprzet, ktory ma byc wygodny dla dziecka i prowadzacego[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Co do wózków GB to ma moja koleżanka, jest zadowolona, ja tez go wiele razy prowadziłam i wydaje się fajny ale obejrzę go dokładniej jak będę na etapie konkretnych poszukiwan. Jest bardzo podobny do cybexa, zreszta cena prawie ta sama. Nie pamietam tylko jaki dokładnie ona ma model


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry