reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki itp.

reklama
Witajcie kobietki. Gdyby któraś Mamusia poszukiwała wózeczka i byłaby zainteresowana kupnem wózka 2w1 to zapraszam na adres: madziaczek20@tlen.pl. Mam jeszcze kilka wózków w bardzo niskich cenach. Oczywiście udzielam 24 miesięcznej gwarancji. Ceny wózków od 699zł.
 
Chwalę się świeżutko złożonym wózeczkiem. "Póki co" wydaje się być idealny. ;-)

Mutsy Igo Lite

IMG_2170.jpgIMG_2172.jpgIMG_2173.jpgIMG_2174.jpg
 

Załączniki

  • IMG_2170.jpg
    IMG_2170.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 81
  • IMG_2172.jpg
    IMG_2172.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 74
  • IMG_2173.jpg
    IMG_2173.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 71
  • IMG_2174.jpg
    IMG_2174.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 77
Sonia ja dzięki Tobie myślę o zakupie tego wózka. Powiedz mi bo ty go kupiłaś w PL tak? a ile zapłaciłaś, bo patrzyłam już cenę w jednym sklepie i wychodziło ok 2600zł
 
Ann, za spacerówke i gondole z pompowanymi kołamy zapłaciliśmy 2900zł, fotelik kosztował 600zł, adaptery 130zł. Razem z akcesoriamy tzn. z folią przeciwdeszczową, pokrowcem na nóżki do spacerówki i czymś tam jeszcze wyszło 3900zl. :dry:
 
Sonia i tak nikt nie przebije mnir bo u nas prawie 6tys poszło :confused: wiem, że to bliźniaczy ale cena i tak kosmos
 
reklama
Hania, te ceny bliżniaczych wózków to jest naprawde kosmos. :sorry:
Ja pocieszam się jedynie, że to co zapłacilimy za ten nasz wózek to jest i tak 1/3 ceny, którą musielibyśmy wyłożyć tu na miejscu w Norwegii.
 
Ostatnia edycja:
Do góry