reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki itp.

reklama
Sonia bardzo mi się podoba, a powiedz bo wygląda na lekki, jest taki i raczej z tych mniejszych rozmiarowo?
Bo ja muszę taki znaleźć ze względu częstych podróży.
 
Ann pytałaś Sonię, ale ja akurat patrzyłam na stronce producentanna ten wózek i waga z siedziskiem to 13kg. Może być mniej gdy koła wybierzesz piankowe :)

Sonia, a ty jakie koła wzięłaś? Dobierałaś do niego dodatki typu torba itd? ;)

Wózek jest obłędny. Gdybym miała nie mieć dwójki, a jedno dziecko to na pewno bym nad nim myślała ;)
 
Ostatnia edycja:
Wybrałam ten wózek właśnie po części ze względu na wagę bo będę musiała targać go na półpiętro. Zastanawiałam się jeszcze nad X-landerem i Maxi Cosi ale Mutsy okazał się naprawde leciutki i prowadzi się go fantastycznie lekko. Koła wybrałam piankowe. A z akcesoriów kupiłam jedynie folię przeciwdeszczową, i śpiworek do spacerówki. Torby narazie nie kupowałam. W tym kolorze zakochałam się od pierwszego wejrzenia kiedy zobaczyłam go na żywo. Jest bombowy to fakt. ;-)
 
Ostatnia edycja:
Sonia my się zdecydowaliśmy na Mutsy Evo z fotelikiem Maxi Cosi. Właśnie głównie przez wagę i mały rozmiar po złożeniu.
Kolorek śliczny.
 
Sonia my się zdecydowaliśmy na Mutsy Evo z fotelikiem Maxi Cosi. Właśnie głównie przez wagę i mały rozmiar po złożeniu.
Kolorek śliczny.
Ja zainteresowałam się tym wózkiem właśnie przez ciebie! ;-) Napoczątku też oglądałam Evo ale ostatecznie Igo bardziej mnie urzekł. Myśle, że obie będziemy zadowolene. Taką mam przynajmniej nadzieje. :blink:
 
Zdaje mi się, że wiekszość dziewczyn, które wózki kupiła już się tym chwaliła w tym wątku, reszta pewnie jeszcze nie zdecydowała na 100%. :blink:
 
Ja się nadal zastanawiam na tematem wózka. Ale myślę, że nie będziemy szaleć z cenami. Tak do 700-800zł. I raczej będzie wielofunkcyjny (gondola, spacerówka, fotelik). Kolor, hmmm ciężki wybór, może coś z czerwienią, nie za jasny coby się nie brudził szybko. Potem ewentualnie się sprzeda. Z ciężkością też różnie, choć nie potrzebuje mega lekkiego wózka bo u mnie to na pół piętro wtachać to aż tak źle nie jest. Koła na 100% pompowane, nieskrętne.
Coś w tym stylu:
RAF-POL WÓZEK SMART+FOTELIK+KOŁA POMPOWANE+TACKA (4267262383) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
kolor 4 lub może 5

A co do łóżeczka to takie:
ŁÓŻECZKO DZIECIĘCE DREWNIANE bukowe TEAK+PKG HIT (4284142236) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
ładny kolorek, nie chcę bieli, tylko tak się zastanawiam odnośnie materaca, bo są pianka-kokos-gryka, pianka-kokos i sama pianka.
Jakie polecacie?
 
reklama
Jeśli chodzi o materace z gryką to rozmawiałyśmy kiedyś o tym, że zdarzają się w niej niespodzianki w postaci ohydnych robaków.... Więc tą opcja u nas na pewno odpada... Ale jaja będzie to jeszcze nie zdecydowaliśmy...
 
Do góry