reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki itp.

reklama
Ann tak jest bez pasów powiem ci tak jak dla mnie mogłoby być to przydatne gdy dziecko już dość stabilnie siedzi i dosięga nóżkami przodu gondoli. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi ;)

No ale wtedy to i tak zawsze wybierasz spacerówkę bo maluch mógłby wypaść. To taki nieprzydatny bajer według mnie :)

Jedynie w domu można tego użyć gdy wypniesz gondolę postawisz na podłogę, wsadzisz dzidzię do niej i dasz zabawki, ale to o tak tylko na chwilę bo szkoda kręgosłup męczyć.
 
Ostatnia edycja:
a czytałam gdzieś i nie pamiętam w jakim wózku, że są tak że gondole z podnoszonym jakby dnem, jeśli wiecie o co mi chodzi :) możliwe to?

to takie podniesienie dzieciakom nie wystarcza w pierwszych miesiącach? :)

Ann napiszę tak na szybko, że funkcja z podnoszonym oparciem w gondoli jest do dupy. Dziecko się ślizga, zjeżdza i tylko męczymy w ten sposób kręgosłup malucha. Lepiej przesiąść się do spacerówki.

ja miałam w roanie marita. I z troski o kręgosłup małej wybrałam spacerówkę z rozkładanym na płasko siedzeniem. Mogła sobie oglądać świat i nie siedziała pionowo bo to niezdrowe dla małego kręgosłupa.

teraz kupuję gondolę. W nadziei, że może dostanę jakiś normalniejszy egzemplarz :D
 
Ja po rundkach po kilku sklepach z wózkami wracam do Bebetto Luca czyli do pierwszego wyboru i jutro zamawiam w kolorze jasno kremowym z białym stelażem:):) Jakoś mnie ten wózek zauroczył i inne już nie były takie fajne:)

Nie miałam wcześniej dzieci więc nie wiem co i jak ale gdzieś czytałam artykuł, że na początku dzieciaczki powinny leżeć na samym materacyku, bez poduszeczek, kołderek itp. więc taka funkcja z podnoszonymi pleckami w gondoli jest chyba zbędna?:)
 
To prawda,że bebetto i camarelo zalało ulice i same te wózki widzę. Mi osobiście nie podoba się spacerowka z wiszącą budą i w większości malutkie kosze pod spodem. Rzecz gustu, jak ktoś ma przetestowany i wizualnie mu odpowiada, to czemu nie, bo i cena przystępna.
Ja też nie będę używała tego podnoszenia w gondoli i mam nadzieję, że maluch przez zimę jakoś przejeździ, bo to najlepsza opcja na zimne dni. A jak nie, to właśnie kupię taki wózek ze spacerówka rozkładaną na płasko i dużą rozkładaną budką.
 
U nas wczoraj decyzja zapadła. :tak:Pojazd dla małego zamówiony. Kupiliśmy Mutsy Igo Lite. Mam nadzieje, że będziemy zadowoleni. Co do fotelika trochę się wahaliśmy między Mutsy a Maxi Cosi ale ostatecznie kupiliśmy w komplecie. Tak więc tak wygląda nasz nabytek:
mutsy.jpg
 

Załączniki

  • mutsy.jpg
    mutsy.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 72
Sonia wózek fajny :)

A wybraliście taki kolorek jak na zdjęciu?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry