reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki - czyli pierwsza bryka dla naszego smyka ;)

Columbina mnie też te trzykołowe nie przekonywały, jedynie jak byłam na urlopie w Polsce to spotkałąm się z kumpelą która ma kilkumiesięcznego synka i właśnie wózek trzykołowy z tym że to przednie koło było podwójne i prowadziło się naprawde fajnie :tak: a i tak na czterech kółkach kupujemy, chyba jestem tradycjonalistką:-D
 
reklama
upatrzyliśmy taki ze względu na to że jako spacerówka może posłużyć jeszcze naszemu synkowi bo nasza obecna parasola ledwo zipie, ma małe pipki kółka i dla mnie wybrać się gdzie kolwiek nim to katorga. a Mały jeszcze nie jest w stanie dłużej sam pochodzić i po czasie trzeba go nieść albo słuchać marudzenia. w tych 3 kołowcach jakoś tak lepiej wygląda 2,5 letnie dziecko niż w tych 4, i jakoś tak niżej. więc skupiliśmy się na takim. do stycznia sobie by pojeździł, a później zmiana na gondolkę i jeździ drugie. i albo dostawka do tego dla starszego albo nie wiem, sanki doczepie i będziemy jeździć :-D a może mój starszak nieco silniejszy i podoła na większych trasach.
nie wiem czy dobrze wydumaliśmy ale kupować teraz dwa wózki to też nie lada wydatek, a kupić drugą tańszą parasolkę to bez sensu bo mi zależy na dużych pompowanych kołach a w tych wiadomo jakie...
nie mamy auta i głównie chodzimy, jeździmy autobusem, tramwajem albo metrem, a i w jedno miejsce nawet pociągem. i tak od jednego do drugiego, chodniki, krawężniki, zajoba można dostać z tą parasolką. :dry:
jutro idziemy obejrzeć jednego, spacerówka + gondolka osłonki, folijki od deszczy moskitiery i jeszcze jakieś tam duprele, chcą 600 do negocjacji więc zobaczymy. cena w miarę ale najważniejsze to czy nie będzie mi jeszcze gorzej niż z obecnym. no i jaka jest ta gondolka.

się rozpisałam :zawstydzona/y:


swoją drogą to mało tych 3 kołowców. tych tradycyjnych to jest tyle że nie wiadomo na co patrzeć :tak:
 
Deszczyk mi się jakoś 3-kołowe wózki nigdy nie podobały. Najważniejsze, by dla Was był wygodny.

Dziewczyny co sądzicie o foteliku recaro young profi plus z bazą? Zastanawiam się nad kupnem używanego i się zastanawiam, czy dobrze wybrałam :zawstydzona/y:
 
witam dzis szukałam wózków patrzyłam na urzywane ,
wózek hauck shopper DSC_0025wozek.jpgDSC_0029.jpg co o nim sądzicie
 
Dotka to też mój faworyt :D a decydujesz się na fotelik x-car czy maxi-cosi? no i jaki kolorek ci w oko wpadł? :-) słyszałam że x-move jest najlepszy na zimę - moja kumpela miała i baaardzo go sobie chwaliła ;-) co oczywiście nie znaczy że inne są złe tylko po prostu o tym znam kilka opinii jeżeli chodzi o niezawodność i w ogóle funkcje ;-)
 
ja wczoraj go w sklepie poogladalam, poskladalam go - skladanie bajecznie proste, wpinanie wypinanie gondoli, spacerowki po prostu bajka :) pobawilam sie nim i podoba mi sie ten trkusowy kolorek bedzie uniwersalny dla kolejnego bobo :) a foteliki te x-car slyszalam ze kiepckie mi sie podoba albo ten maxi-cosi citi albo ten cabrio-fix z daszkiem w oparciu :)
 
No ja właśnie na temat fotelika słyszałam złe opinie.. x-car podobno jest ciężki i niewygodny zarówno dla rodziców jak i maluszka.. też prawdopodobnie będzie maxi-cosi.. najważniejsze o czym mi koleżanka mówiła to to że gondolka ma taki kołnierzyk że niuni nie będzie wiało prosto w buźkę - podobno super się zimą sprawdza! a ja właśnie też decyduję się na x-landera bo też mam nadzieję że dla drugiego dzieciaczka posłuży.. widziałam ten wózek jak wygląda po jednym dziecku i na prawdę super stan - nie rdzewieje, ogromna ilość elementów nadaje się do prania a nawet jak się jakimś cudem dziura zrobi czy coś mega nie do prania to można pokrowce wymienne kupić;-) zastanawiałam się też nad maxi cosi mura ale jakoś x-lander wygrywa :-) chociaż jeżeli quinny miałby inne koła - przede wszystkim cztery duże pompowane to też mi wpadł w oko ;-) powodzenia w polowaniu na wózki ;-)
 
A Tobie jaki kolorek sie podoba?
tez slyszalam ze to solidne wozki i ze jak sie planuje w przyszlosci kolejnego potomka to warto zainwestowac w niego kase, wydatek nie maly ale to na pare lat inwestycja :)
 
reklama
No ja jak najbardziej jestem za tym fioletowo-szarym.. czyli europe jak się nie mylę..
Widziałam ten kolorek na żywo i jakoś przypadł mi do gustu tym bardziej że małej kupuję różowy kocyk więc slicznie moim zdaniem się będzie komponowało ;-) a jak drugie moje maleństwo kiedyś okaże się chłopcem to kupię tylko niebieski kocyk i też będzie pasować ;-) tak szczerze mówiąc to mi się każdy kolor na żywo spodobał - są takie intensywne i jakoś do gustu mi przypadły.. ja nie kupię niebieskiego bo kumpela ma, ani pomarańczowego bo siostra miała innej firmy ale też pomarańczowy.. więc zdecydowaliśmy się prawdopodobnie na ten fiolecik ;-) X-LANDER X-MOVE XMOVE 2012 2w1+GONDOLA+ŚPIWOREK (2628484075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
nad niebieskim też się zastanawiałam dość intensywnie ale mam jeszcze troszkę czasu żeby decyzję podjąć :-)
 
Do góry