reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

reklama
My z wózkiem w ciemnej... jesteśmy. Podoba mi się camarelo carera, jedo fyn i bebetto luca. W sumie wszystkie cenowa spełniają oczekwiania. Opinie też mają dobre...
 
mamamm ja jakiś czas temu też byłam w tej samej sytuacji co ty. Ale po obejrzeniu zdecydowałam się na bebetto luca. Czasami jeszcze poczytam, popatrzę w internecie na inne wózki ale zdania już nie zmienię :)
 
Ja mam tylko dylemat jaka rama biała czy srebrna dziewczyny pomóżcie :) a może czarna ??
Kolor wózka podoba mi się 148 wydaję mi się że biała rama wygląda ok ale ciekawe czy się nie porysuje za szybko :(


 
mnie sie podoba biała rama+czarny wózek:)

A mam pytanie do mam które kupują/kupiły wózki bebetto. One wszystkie w spacerówkach mają przedłużaną budkę
 
Jak dla mnie biała rama wygląda świetnie ;)
Sosnowiczanka - w bebetto holland możesz niemal zamknąć dziecko w spacerówce taka ta buda wielka. Na zimowe, chłodne lub deszczowe dni - bomba ;) nie wiem jak w innych modelach. W silvii jeszcze też tak jest na 100%
 
reklama
Do góry