reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

reklama
Mamaagata jak na razie jestem nim zachwycona. Fakt że może przy spacerowce dostęp do kosza jest trochę utrudniony ale to da się przeżyć więcej minusów na razie nie widzę chociaż pewnie podczas użytkowania coś wyskoczy.

Malinka ooo to jeszcze wyższa ode mnie jesteś:)
 
Ale Wy wysokie kobietki jesteście:) a ja caly czas malego wozka szukalam zeby nie wygladac jak przy karecie:) a mam prawie 160cm! ;) ja swoj kupuje w Polsce jak bede na Wielkanoc. .. juz sie nie moge doczekać! :)
 
My myślimy intensywnie nad camarelo carera. Wczoraj czytałam cały wieczór, musimy obejrzeć na żywo.
Smile a fotelik jaki macie?
 
reklama
Myszka też myślę nad tym cabrio fix.

Smile nie mogłam znaleźć opinii o tym foteliku. Przy Antku się sparzylismy i teraz szukamy dobrego.
 
Do góry