reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

MamaAnia a czemu całą zimę chcesz w gondoli wozić???
Ja tu myśle ze jak młody bedzie miał z pol roku, czyli gdzies w grudniu/styczniu do spacerówki przełożyć go... Mam po starszym tako warriora, choc chyba kupię jakąś nową, ale tamta zimą była super, rozkladana na plasko, takie przykrycie do niej w komplecie było...
 
reklama
No własnie bo ja takk myśle, po moim przykładzie. Młody miał równo 7 mies jak zaczął sam siadać i w tej gondoli jakby sie podnosic zaczął to bałabym sie ze wypadnie. Taka głupia myśl mnie naszła, stąd pytałam czemu gondola na całą zimę. No bo w spacerówce są pasy i dziecko nie wyleci w razie co a w gondoli nie ma. Przynajmniej ja nie miałam.
 
MamaAnia zgadzam się z sosnowiczanką. Oby trafiło Ci się spokojne dziecko bo moja Olga w wieku 6 miesięcy już w spacerówce jeździła bo w gondoli chciała siedzieć. Ja też planuje w listopadzie/grudniu przenieść dziecko do spacerówki. Mam akurat taką bardzo zabudowaną i małą więc jest przytulnie. A po zimie do spacerówki lekkiej i z głowy:)
 
MamaAnia nasz wózek ma gondole długość 85 na szerokość 40 cm głębokość około 25 cm. A wózek to bebetto Luca :-)
 
MamaANia a ja zamierzam własnie całą zimę w gondoli przejeździć, jeśli małe będzie chciało. W zimie maleństwu łatwiej będzie znieść gondolę, bo opatulone będzie niż np. w lecie gdy dziecko rodzi się np w styczniu i pół roczku wypada w środku lata, wtedy na pewno spacerówkę trzeba wyciągnąć.
Zależy też jakie duże jest dziecko.
 
reklama
Do góry