reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

reklama
Muszę przyjrzeć się tym bebetto bliżej, bo własnie spacerówkę z taką przedłużaną budkę będę chciała zakupić, no ale to jeszcze do spacerówki kupę czasu mam:) Ale właśnie tak przeglądając na necie zauważyłam ze chyba wiekszość modeli ma przedłużane, bo moja siostra dla dziewczynek tez ma wózek bebetto właśnie i też są takie budki.
 
Ja też rozwazalam Bebetto Luca ale niestety dla nas jest za niski po prostu. Nie wygodnie mi się go prowadziło dlatego odpadł. Fakt że te przedluzane spacerówki są super, bardzo mi się podobaly.
Wg mnie też kolory odbiegają bardzo od tych pokazanych w necie, na żywo to inna bajka.
 
ja mam bebetto luca i sprawdziłam spacerówkę to ta buda prawie się zamyka :-O
a wózek jest wysoki :-O
Smile musiałaś inny widzieć ja z J mamy powyżej 170 cm i jak dla nas jest w sam raz
 
Smile też się chyba ostatecznie zdecyduję na camarelo sevilla. Bardzo mi się podoba i ma wszystko chyba tak jak trzeba. A może widzisz już jakieś minusy?
 
reklama
Do góry