reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

reklama
a my chyba zdecydujemy się na baby design dotty. ma ktoś???:)

wg mnie super stosunek jakości do ceny. w sklepach wszędzie polecali polskie firmy. co prawda mój faworyt to niemiecki hartan;) ale 2w1 + fotelik be safe, baza i adaptery to lekko 5000pln, więc zrezygnowaliśmy, tym bardziej, że są opienie, że dziecko albo w ogóle nie chce jeździeć w gondoli bo nic nie widzi i ew, wchodzi w gre fotelik, albo później wyskakuje ze spacerówki... ia potem lepiej w lekkiej parasoloce, itp. ;)
 
Wczoraj oddaliśmy bugaboo bo nie sprawdził się u nas na wsi :-/ ale za to kupiliśmy bebetto :-D jest rewelacyjny i za taką cenę :-D
 

Załączniki

  • 1423814832330.jpg
    1423814832330.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 84
  • 1423814842514.jpg
    1423814842514.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 82
Wczoraj byłam w sklepie dla dzieci, bo szukałam stroju zwierzątka do przedszkola i przy okazji obejrzałam sobie wózki. Quinny nie było zadnego, wiec się rozczarowałam, ale bardzo mi się spodobała spacwerówka bebetto Nico
bebetto_nico_s_13_d.jpg
Nawet nie ciężka, przedłużana budka, wiec nie potrzebna byłaby juz parasolka, rozkładana na płasko i podnóżek można podnieść do góry tak fajnie ze wózeczek robi się bardzo długi. Cena niezła, bo niecałe 800zł (spacerówka sama) tylko kolorystyka jak oglądałam na necie taka troszkę smutna, jakieś ciemne i blade te kolory... Ale podobał mi sie wózeczek ogólnie
 

Załączniki

  • bebetto_nico_s_13_d.jpg
    bebetto_nico_s_13_d.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 76
myszkajoasia to bebetto luca ja właśnie taki kupuje:) widzę że kolorek szary ?? Mam nadzieję że będziemy zadowolone. Ja swój zamawiam dopiero w kwietniu bo rodzice dają pieniądze i na kwiecień się umówiliśmy :)

sosnowiczanka spojrzyj może na bebetto luca może te kolory ci podpasują :)
 
Ostatnia edycja:
Grabola on kosztował 1300 a jeździ mi lepiej po polu niż wózek za 5 tysi... wykonanie pierwsza klasa gondola super bo nie taka malutka :-)
 
Myszkajoasia Ja już byłam go oglądać w sklepie i tez mi się strasznie podobał i nas z fotelikiem maxi cosi 1550 więc cena naprawdę super :) U mnie na osiedlu widziałam jedną mamusię z tym wózkiem i zapytałam się czy jest zadowolona powiedziała że bardzo :)
 
reklama
mamaAnia, moja gondola ma 80 cm dlugosci 35 szerokosci i 20 cm to glebokosc,wiec nalezy do tych wiekszych, to jedo fyn
 
Do góry