reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Mój M zawsze wieczorem czyta starszej bajkę i nieraz bierze ze sobą do jej pokoju małą , kładzie ją obok starszej i nawet długo słucha.
 
reklama
My tez mamy te gumowe... mała jest nimi zachwycona, bo mozna je zjesc:zawstydzona/y: oprócz tego P. lubi jej czytac, to wtedy słucha, ponad 30 minut nawet:-D
 
Maja juz z 2 miesiace temu dostala taka materialowa ksiazeczke,z grzechotka i taka ksiazeczke cala szeleszczaca-obie uwielbia wygniatac i zajadac;-)Mamy tez takie platikowe,one sa chyba do kapieli,ale ich na razie nie uzywamy.
 
My mamy materiałową z rossmana, szeleści i piszczy. Mamy też gumową z canpola ale ma takie ostre brzegi że boje sie że Piotruś się pokaleczy. Niestety te materiałowe książeczki są bardzo drogie z Tiny love coś koło 40 zl.
 
A Bartuś takiej książeczki jeszcze nie ma, ale po Waszych opinich to mu kupię :tak:
Bart ma taką gumową kostkę do kąpieli, piszczącą bardzo ją lubi ;-)
 
ja czytam Marysi no i wiec automatycznie Michasiowi, Marysi nie czytałam jako niemowlakowi i bardzo żałuje. Mam nadzieje ze dzieki temu Michal zacznie mowic szybciej niz ona :)
 
ale wiesz Głuszku Krzymkowi czytałam od maleńkiego, dużo się do niego mówiło, a i tak zaczął mówić dopiero jak zaczął mowic :tak:, czyli kilka miesięcy temu ;-)
 
reklama
Do góry