reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
no my niestety nie mamy dostepu do polskich ksiazeczek ale maly i tak narazie je zjada nie czyta :-D:-D:-D mamy narazie dwie miedzy innymi taka o krowce:
Books --- www.justjellycat.co.uk
malemu sie podoba bo ma rozne wstawki szeleszczace blyszczace wystajace uszy ogonki itp. :-)
 
O a ja szukam książek po angielsku bo m mówi do Antka tylko pa angielsku i własnie ma mu czytać....coś polecasz. Męza siostra mieszka w Londynie na Święta przylatuje, to może by coś przywiozła.
 
Ostatnia edycja:
jak cos to zawsze mogę wysłać jaką polską książeczkę!!
dzieki :-) czasami kupujemy dla siebie w emiku lub merlinie bo wysylaja za granice...ale zwykle czekamy az nazbiera sie wieksza ilosc bo niestety przesylka dosc droga...ale z checia skorzystam z sprawdzonych i polecanych tytulow bo nie jestem na biezaco tyle co pamietam z dziecinstwa :tak:
 
My mamy jeszcze po Kindze duzo ksiazeczek ale tylko tektuyrowych Chcialam Wojtkowi kupic takie wlasnie piszczace ale niestety u nas nie bylo. On tez ghłownie ksiazeczkami sie zajada ale jak go wezme na kolanach to troszke poslucha jak mu czytam lub opowiadam.
 
reklama
Do góry