reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
Dobrze nie omieszkam podzielić się radością z Wami:-DSama juz nie mogę się doczekać chetnie bym pojechała do Włocławka i sama go przywiozła.hiiiii:-D
 
ja dzisiaj mam swoj baby shower da maluszka który organizuja mi kolezanki wiec napwno wróce z niezła wyprawką to juz jutro z samego rana wam sie pochwale :-D
 
Magdziarka cieszę się razem z Tobą:-D już niedługo i Twój maluszek będzie miał pierwsze "autko". Mój tata oszalał na punkcie wózka i mózi, że jego wnusio będzie miał lepszą brykę od niego:tak:

Ula powodzenia na imprezce tylko się nie przedźwigaj;-)
 
Ula to czekamy na zdjątka...uwiebiam dziecinne ubranka kupiłabym najchętniej całą masę ale rozum mi podpowiada..kupisz na bieżąco............:-D
 
Hej ;-) jaką ja mam ochote zacząć juz wielkie zakupy dla maluszka :tak: mamka moja mówki ze to zawczesnie i ze zaczniemy kupowac wszystko w maju ale mnie sie wydaje ze gdyby zaczac juz nic by sie nie stało :tak: wypatrzyłam super wózek i łożeczko, wanienke no i ciuszki :-p hehe ale nie wiem czemu wacham sie miedzy kolorem ubranek bo patrze na sliczne niebieske i różowe ale zatsanawiam sie co ja wkoncu nosze po serduchem i wtedy szukam ubranek w innych kolorkach zeby nie kupic rozowych dla chłopca hehe a niebieskich dla dziewczynki :-D jejciu niech te 2 miesiace miną szybciutko bo juz sie doczekac nie można :-)
 
A to nie wiesz jakiej płci będzie dzidziuś i nie chcesz wiedzieć ?
Musisz i tak zacząć kupować więc najlepiej wybrać neutralne np. żółty czy seledynowy....
 
miałam ostanie usg w lutym ale bombelek sie wypioł hehe i nie było widac co ma między nóżkami :-D ale teraz mam skierowanie na usg na 9 kwietna i chyba sie wkoncu dowiem. :tak: a z zakupy jest juz czas robic ?
 
Magdziarka ale masz fajnie z tym wózkiem:tak:
Ula super takie spotkanko,mam nadzieje,że się pochwalisz:tak:

Jeśli chodzi o te rozmiary ciuszków to ja sama już nie wiem czy dokupić coś na 56 czy nie,ja mam wyprawke do szpitala na 62. Moja córka miała 56 cm. i ten śpioch,który wzięłam do szpitala na 56 bardzo ją opinał i szybko przeszłam na 62.
 
reklama
Prodigious ja miałam zacząc w kwietniu ale nie wytrzymałam i już trochę zamówiłąm w necie. (Patrz wcześniej) Mam już prawie wszystko poza pieluchami tetrowymi, rożkiem i drobiazgami. Dziś kupiłam emulsję do kąpieli i mydełko oilatum,sudokrem, nosefridę i patyczki do uszu. A moja koleżanka powiedziała żebym przyniosła spirytus (ze sklepu) to mi rozrobi do pępuszka:tak:fajnie mieć znajome w aptece.:tak:
 
Do góry