reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
Ile tu można zyskać cennych informacji :-)
Jak zaszłam w ciążę to byłam całkiem zielona ale dzięki Wam już wiem dużo więcej :-D
 
A jeszcze mam takie pytanko: w jakiej ilości najlepiej zakupić te pajacyki, śpioszki, body- ja rodzę pod koniec czerwca i tak się zastanawiam:sorry2: i pewnie trzeba kupic i rozmiar 56 i 62? Ja Wy kupowałyście?
 
Ja tez uważam, że lepiej wszystko a 62 kupować. Nawet jeśli dzieciaczek będzie mały, to nic mu nie będzie jak miesiąc będzie miał za duże ciuszki. Takie maluszki bardzo szybko rosną.

A bodziaki to świetny wynalazek. Wojtek nadal chodzi w body. Porzuciłam tylko na lato na rzecz koszulek. Jak się zrobi cieplej, to znów się przestawię na koszulki. Z resztą jak dziecko jest większe i biega, to wygodniej w koszulce, bo nie uciska.
 
Mojej kumpeli Córka skończyła właśnie 2 miesiące i już wyrasta z rozmiaru 62. Ja także kupiłam wszystko na 62cm. - zrecztą Ona mi tak doradziła
 
Ja kupiła na rozm 62 i 68
6 bodziaków z dł. rękawem rozpinanych po całości,
6 krótkim,
2 kaftaniki,
4 pajace
4 śpiochy,
4 pary skarpetek,
3 czapeczki
no i 1 rampersik na 68
resztę zostawiam babciom i ciotkom niech też się cieszą :tak:
 
wiecie co zalezy z tymi rozmairami bo koleżanka urodziła chłopczyka 50 cm miał i 56 były za duże!!! I chodził w nich 3 miesiące. Marysia się urodziła 58 cm a w 56 chodziła ponad 1,5 miesiąca. Wiec jeśli wychodzi "krótkie" dziecko to moze lepiej sobie trochę kupić 56 bo mnie by np. wkurzało że dziecko się topi w ciuchach. Ale ja jestem zboczona pod względem ciuchów wiec mnie nie słuchajcie....:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry