reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Głuszku moja miała 57 jak się urodziła i też przez chwilę się troszkę topiła w śpiochach , 56 ja kupiłam 3 sztuki śpioszków tak na wszelki wypadek a i tak dam w razie czego małej do zabawy dla lalki ( zawsze i tak tańszy zestaw jak do baby born) :-)
 
reklama
Galuszku ja tez nie znosilam jak Kubia topil sie w ciuszkach. Strasznie mnie to denerwowalo wiec poszlkam i dokupilam kilka par spiochow na 56. Teraz juz mam ich sporo. Kuba byl drobniutki wiec jak jeszcz ubralam mu wieksze ciuchy to sie w nich topil.
 
Z tym rozmiarem jest troszkę kłopotu...też bym nie chciała żeby moje dziecko topiło się w ubrankach..może jednak coś kupie na 56 cm...
 
Ja mam rzeczy od 56cm do 68cm i trochę jeszcze newborn bo Kacper jak się urodził to miał 51cm i nawet w tych na 56cm wyglądał strrasznie:szok:
Podobnie jak Kasia i Głuszek napisały działało mi to na nerwy. Tak wiec teraz jestem przygotowana:tak::tak::tak:
 
ja mam ciuszki w rozmiarach tak jak agusia:tak: moj malec urodzil sie 51 cm i w 56 troszku pochodzil ze tak to ujme;-)
wczoraj wypralam okrycie z fotelika lacznie z dodatkami do niego.mam juz przygotowana posciel i wyprane ciuszki.materacyk zamowiony wiec dzidzia bedzie miala gdzie spac i na czym:tak:
wozek to jeden wielki znak zapytania no ale coz w koncu nie bede miala wyjscia i na cos zdecydowac sie musze:-D ale i tak zakup odlkladam po urodzeniu niuni:tak:
przewijak dostalam od kuzynki, lezaczek i mate edukacyjna od siostry a wanienke mam po synku.takze powoli bede finalizowac zakupy i czekac na dzidzie:tak:
 
Wojtek jak się urodził to miał 56 cm. Miałam dwa komplety na 56, ale już po dwóch tygodniach robiły się ciasnawe i przeszłam na 62.
 
ja pamietam podobnie jak Mammot - 2 tyg i do lamusa
szczegolnie pajacyki powinny byc wieksze - aby nie krepowac stopek - ktore przez kilka miesiecy i tak mialy ciasno
 
U mnie bylo tak: Marcin w dwa tygodnie wyrosl z 56 (urodzil sie 54cm i 3200g ale w 26 dni wazyl j uz 4160g!!)), Lola w 56 byla tylko w szpitalu, ale ona miala strasznie dlugie nogi, az sie lekarze dziwili, jak baletnica normalnie. Bart w 56 nie byl ubierany, bo duzy byl od razu: 58cm i 4050g i szybko przybieral.
 
Lorcia, no to u Ciebie juz prawie po wyprawce :tak: gratuluję :-)
A u mnie wszystko w powijakach, ale już nie długo ;-)
A z rozmiarem mam nie lada łopot, bo się okazało, że mój mężulek jak się urodził miał 58 cm, a ja 51 i ciekawe jakim olbrzymem będzie nasz szkrabek :sorry2:
 
reklama
A do mnie własnie zadzwoniła Pan z teutonii...Wózeczek już jest musze tylko kasę przesłać i wózeczek przyjdzie pocztę..Musze się tylko zabezpieczyc umową kupna -sprzedaży :-D:tak:;-)ale radość....
 
Do góry