reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Mata... piszesz dokładnie o mojej małej:-p
ten mój fotelik chyba jest za bardzo na siedząco jeszcze choc niby to półlezaca pozycja... wiec jeszcze chwilke pomeczymy sie w nosidełku:zawstydzona/y:
To nasz fotelik:
sw7beb.jpg

I co Asiowo już w nim jezdzi Paulinka? Qrcze zasatnawiam się jaki kupic ten fotelik???:confused2:
 
reklama
Mojemu Stasiowi też robi się ciasno w foteliku. A bardzo bym chciała, żeby jednak jeździł do roku z takim niemowlęcym, tyłem do kierunku jazdy, bo trzeba dbać o małe plecki. Potem Wojtkowi kupimy większy fotelik, a Staś zasiądzie w tym maci cosi Wojtkowym. Ale to dopiero koło roku.
No bo jeśli wyrośnie, to będę musiała kupić większy niemowlęcy. A nie uśmiecha mi się wydawać niepotrzebnie pieniądze.
 
Darunia, Paulinka juz w nim jezdzi:tak: i jest nim zachwycona:tak: Zwykły niedrogi fotelik, ale do naszego auta idealny! Mała wszystko widzi za oknem, ma duzo miejsca nawet jak ma kombinezonik... i ja sie ciesze, ze go kupiłam:tak: a siedzi w nim tak samo jak w foteliku do karmienia...
 
Lilianko hihi właśnie chciałam napisac że kupiłam fotelik... taki jak Ty :-D facet nam go polecił, oglądaliśmy i wzięłam, patrze a Ty masz też taki ;-) no i problem z głowy :tak:
 
Naprawdę polecam, Fabian uzywał go bardzo długo - jest w nim pozycja leząca, regulacja kapitalna - bo nosidełko Nadunii jest za małe( nogi jej wystają) a ten jest z bazą i super stabilny w aucie.
 
reklama
Do góry